Pagyvenusių žmonių klubas „Rudenėlis“ atšventė pirmąjį jubiliejų – dešimtąjį gimtadienį. Klubo vadovė Kristina Župerkienė džiaugiasi, kad per dešimtmetį aktyvių senjorų gretos išaugo nuo 30 iki 70. 

Į jubiliejinę „Rudenėlio“ šventę susirinko arti 100 garbaus amžiaus kraštiečių.

Į jubiliejinę „Rudenėlio“ šventę susirinko arti 100 garbaus amžiaus kraštiečių.

Tarp keturių sienų nenorintiems gyventi brandaus amžiaus kėdainiečiams susiburti į klubą prieš dešimt metų pasiūlė Kėdainių kultūros centro direktorė Ona Mikalauskienė. „Ona Mikalauskienė pamatė, kad tremtinių ir politinių kalinių mišraus choro „Diemedis“ nariai po repeticijų nenori skirstytis namo, vis lieka ir dalijasi džiaugsmais ar rūpesčiais. Ji patarė burtis į klubą ir organizuotis turiningą veiklą. Paklausę direktorės patarimo, tikrai nesigailime. Dabar galime pasigirti, kad gyvename įdomiai“, – „Rudenėlio“ atsiradimo istoriją prisiminė jo vadovė.
Į klubą susibūrę senjorai daug keliauja. Jie aplankė ne tik įdomiausias Lietuvos vietas, bet ir svečiavosi Norvegijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Kroatijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje.
Neabejingi pagyvenę kėdainiečiai ir teatrams. Jie nuolatiniai Kauno muzikinio bei Vilniaus operos ir baleto teatrų žiūrovai.

Klubo vadovė Kristina Župerkienė džiaugiasi, kad per dešimtmetį aktyvių senjorų gretos išaugo iki 70 narių.

Klubo vadovė Kristina Župerkienė džiaugiasi, kad per dešimtmetį aktyvių senjorų gretos išaugo iki 70 narių.

„Rudenėlio“ nariai mėgsta pasilinksminti: vasaromis renkasi į gegužines, o rudenį ir žiemą organizuoja įvairias vakarones bei susitikimus su įdomiais žmonėmis.
„Mes susitinkame kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį. Tada pasikalbame, suplanuojame, kuo užsiimsime ir būtinai padainuojame bei pašokame“, – sakė „Rudenėlio“ narė Kazimiera.
„Gerai buvo, kol turėjome darbus, užsiėmimus. O kai atėjo metas ir turėjome veikliojo gyvenimo puslapį užversti, nesinorėjo trauktis į užribį. Vaikai užauginti, jie sukūrė savo šeimas ir gyvenimus, tad dabar galime pasidžiaugti patys“, – sakė Irena.
Jubiliejų šventusio klubo vadovė K. Župerkienė pasidžiaugė, kad jos vadovaujami senjorai aktyvūs, veiklūs ir niekada nestokoja svajonių. „Turime įvairių planų bei norų. Gerai, kad mes subūrėme nemažą draugų ratą. Jų padedami galime praturtinti savo vakarones. Esame dėkingi klubo rėmėjams bendrovėms „Lifosa“, „Daumantai LT“, koncernui „Vikonda“, – šventiniame šurmulyje sakė K. Župerkienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.