S. Skauminas (dešinėje) Kėdainių Rotary klubo prezidento regalijas perdavė verslininkui Gintautui Pelegrimui.

S. Skauminas (dešinėje) Kėdainių Rotary klubo prezidento regalijas perdavė verslininkui Gintautui Pelegrimui.

Praėjusį savaitgalį Kėdainių Rotary klubo nariai, kaimyninio Jonavos rajono sodyboje „Kaimo kryžkelė“ surengę išvažiuojamąjį posėdį, išsirinko naują prezidentą. Juo tapo verslininkas Gintautas Pelegrimas.

Penkioliktasis prezidentas regalijas perėmė iš metus klubui vadovavusio Stasio Skaumino.
„Mūsų darbai nėra labai matomi ir viešinami, tačiau jų per metus nuveikėme gana nemažai. Įgyvendinome didžiąją dalį numatytų įvairių planų. Parėmėme ne vieną rimtą projektą, tarp kurių – kovos su tuberkulioze tęstiniai darbai, bendradarbiavimo su Dailės mokykla rezultatas leido papuošti ligoninės slaugos skyrių mokinių darbais. Turėjome ne vieną prašymą paremti nukentėjusius nelaimėse ar sergančius kraštiečius. Daug bendravome su kitų klubų broliais: drauge su vilniečiais parengėme projektą ir jam baigiantis turėtume sulaukti paramos medikamentais, kartu su kauniečiais rinkome labdarą Čikagos lietuvių bibliotekai. Dalyvavome Rokiškyje surengtoje šventėje, kurios metu sodinome Rotary parką, taip pat sėkmingai pasirodėme tradicinėje rotariadoje, kur mūsų nariai daug sportavo. Tarp 44 šalies klubų Kėdainių rotariečiai užima gana neblogą 14-ąją vietą, tad esame šauni komanda“, – perdavęs klubo vairą kolegai sakė buvęs Kėdainių Rotary prezidentas S. Skauminas.
Naujasis klubo prezidentas norėtų, kad ateityje daugėtų klubo narių ir nebūtų pamiršti pradėti darbai.
„Tikrai negaliu atsakyti, kokių projektų ar darbų imsimės, man perėmus klubo vadovavimą. Nemažai veiklos padiktuoja pats gyvenimas. Buvęs prezidentas pasižymėjo veiklumu, įtraukė mus į daugelį projektų, tad aš stengiuosi jų neužmesti. Manau, kad darbų ateinančiais metais nuveiksime ne mažiau negu ankstesniais.
Kai susirinksime rudenį, po atostogų, aptarsime ateinančių metų darbus. Numatysime naujas veiklas, nepamiršdami senųjų. Manau, kad ir toliau tęsime bendradarbiavimą su pasirinktomis įstaigomis, padėsime tiems, kam sunkiausia sudurti galą su galu. Žmonėms norime padėti ir prisidėti prie jų darbų, tokiu būdu ir patys būtume geresni.

Už puikų vadovavimą klubui rotariečiai padėkojo buvusiam prezidentui S. Skauminui ir įsegė garbės ženklą.

Už puikų vadovavimą klubui rotariečiai padėkojo buvusiam prezidentui S. Skauminui ir įsegė garbės ženklą.

Labai būtų smagu, kad bent kiek praplėstume savo gretas. Tačiau tai padaryti nėra lengva. Mūsų klube galioja labai griežtos taisyklės: priimami tik tie naujokai, kurie sulaukia beveik šimtaprocentinio senbuvių palaikymo. Niekas nenori bendrauti su mažai pažįstamais, konfliktiškais asmenimis. O pažinti žmones gana nelengva. Mūsų organizacija pamažu liberalėja, tad ir šiokių tokių permainų joje atsiranda. Galbūt po metų kitų mes jau būsime ne išskirtinai vyriška brolija, bet dalinsimės veikla kartu su moterimis ir jaunimu“, – viliasi penkioliktasis Kėdainių Rotary klubo prezidentas G. Pelegrimas.
Šiuo metu Rotary klubas vienija 20 kėdainiečių. Per pastaruosius metus jų gretos sumažėjo vienu broliu, o naujų narių nebuvo priimta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.