Kovo 20-ąją Kėdainių rajono administracijos direktorius Romualdas Gailiūnas rajono Tarybai įteikė prašymą atleisti jį iš užimamų pareigų. Tad artimiausiame rajono Tarybos posėdyje bus sprendžiamas šio valstybės tarnautojo karjeros likimas.

R. Gailiūno karjeros likimą kovo 28-ąją spręs į posėdį susirinkusi rajono Taryba.

R. Gailiūno karjeros likimą kovo 28-ąją spręs į posėdį susirinkusi rajono Taryba.

R. Gailiūno kėdė pradėjo braškėti kovo pradžioje, kai Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl įtarimų Kėdainių miesto seniūnui Alvydui Kleivai ir rajono savivaldybės administracijos direktoriui Romualdui Gailiūnui dėl sukčiavimo, neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo ir piktnaudžiavimo.

Miesto seniūnas Alvydas Kleiva atleidžiamas iš užimtų pareigų pasiprašė kovo 12-ąją. „Prisipažįstu, jog padariau klaidą, kuria praradau žmonių pasitikėjimą. Puikiai suprantu, kad toks elgesys negali likti nebaudžiamas. Labai sunku susitaikyti su smerkiančiais žmonių žvilgsniais. Traukiuosi iš pareigų“, – trumpai savo atsistatydinimą komentavo buvęs miesto seniūnas A. Kleiva.

Seniūnijai laikinai vadovauja seniūno pavaduotojas Algirdas Krivičius.

Naujasis seniūnas bus išrinktas po viešai paskelbto konkurso šioms pareigoms eiti.

R. Gailiūno pareiškimą priėmęs rajono meras Rimantas Diliūnas sakė, jog administracijos direktoriaus likimą kovo 28 dieną spręs rajono Taryba. „Kol vyksta tyrimas, mes nieko negalime daryti: nei bausti įtariamuoju tapusio žmogaus, nei kitaip paveikti jo darbą ar veiksmus. Ne mero kompetencija daryti kažkokius sprendimus. Romualdas Gailiūnas elgiasi pagal sąžinę. Jis teigia, kad nenori pavesti komandos, tad traukiasi iš pareigų“, – penktadienio rytą bendražygio sprendimą trauktis iš darbo komentavo R. Diliūnas.

STT atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuojanti Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Genė Ramanauskienė prieš porą savaičių patvirtino, kad tyrimas neseniai pradėtas, tikėtina, kad gali išsiplėsti.

R. Gailiūnas prieš kurį laiką sakė, kad jis buvo apklausiamas dėl to, kad yra sumokėjęs už kurą, piltą į jo vienam šeimos nariui priklausantį automobilį, pasinaudodamas miesto seniūnijai priklausančia mokėjimo kortele. Tokia pat veika inkriminuota ir seniūnui A. Kleivai.

About The Author

Related Posts

7 Responses

 1. Arūnas

  Joooo… Tiesą pasakius, gaila ir A.Kleivos, ir R.Gailiūno – abu daugiau dirbo, negu kalbėjo. Gal todėl kažkam ir neįtiko? Įdomus tas gyvenimas – rajono meras R.Diliūnas tarnybiniu automobiliu kone kasdien važinėja namo į Pagirius, nuolat degina tom kelionėm valdišką benziną ir nieko… O mažesni lekia iš postų dėl to, kad valdiško benzino į asmeninį automobilį įsipylė kartą ar du…

  Atsakyti
 2. viskas aišku

  suėdė savi savus , tik neaišku arba visiškai aišku už ką

  Atsakyti
 3. Audra

  Direktorius buvo tikras ūkvedys. Gaila jo netekti….. Nuima ne tuos.

  Atsakyti
 4. gal dar yra vilties

  Dabar kažką turėtų lemti bendražygių pasitikėjimas. Jei Taryba bus principinga, prašymas gali būti nepatenkintas. Smerkiantys žvilgsniai nėra įrodymas, kad tu esi kaltesnis už kitus. Dažnai smerkiantis ar besidžiaugiantis yra daugiau nusidėjęs.

  Atsakyti
 5. Kažkaip nesitiki

  Kažkaip nesitiki, kad seniūnas ir administracijos direktorius atsistatydinimo pareiškimus teiktų, to nesuderinę su aukštesne valdžia. Tačiau pagyvensime – pamatysime

  Atsakyti
 6. Danguolė

  Tokio padorumo žmogaus kaip Romas Gailiūnas dar reikia paieškoti. Tai sąžiningas, išmanantis savo darbą, rajono ūkinę veiklą žmogus, tai žmogus, kuris visada laikosi duoto žodžio, o jeigu negali pažado ištesėti – tuščiai liežuviu nemala, negražbyliauja ir neapsimetinėja. Kažkas jį tiesiog norėjo „suėsti“, kaip ir „dera“ tokiame gyvatyne kaip savivaldybė. Taip daro dažniausiai tie, kurie vagia milijonais. Laikykis, Romai. Turiu vilties, kad sveikas protas ir padorių žmonių palaikymas nugalės.

  Atsakyti
 7. Rx

  ########## Lazda turi 2 galus gali ir grazos gauti ###########
  Niekis gerai patepes toli gali eiti

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.