Negalima susitaikyti su tuo, kas pastaruoju metu vyksta mūsų rajone artėjant savivaldybių tarybų rinkimams. Tokios nesąžiningos ir nešvarios politinės kovos kraštiečiai dar nėra matę – valdančiųjų oponentai pasitelkus sau paklusnią ir pačių valdomą žiniasklaidą bei televiziją yra visapusiškai šmeižiami, menkinami ir žeminami. Tai prasilenkia su elementaria žurnalistų profesine etika, politine kultūra, morale ir sveiko proto elgesiu. 

darius-petrauskasKultūringi, išsilavinę ir demokratijos principais besivadovaujantys bei kritikos nebijantys politikai drąsiai kviestų oponentus į viešas diskusijas, bet nesistengtų jų viešai žeminti ir šmeižti kitų, o svarbiausia – „pigių“ vietos žurnalistų, rankomis.
Per pastarąsias kelias savaites apie save bei kitus kolegas, kuriuos dabartinės rajono valdžios atstovai, matyt, mato didžiausiais varžovais, teko sužinoti tokių dalykų, kiek kitas žmogus nesužino ir per visą gyvenimą. Nematau reikalo teisintis ir aiškinti, jog esu be nuodėmės. Visi mes gyvename žmogišką gyvenimą, darome klaidų, iš jų mokomės.
Yra neteisinga, kad esu žeminamas ir melagingai šmeižiamas kaip eilinis Kėdainių gyventojas. Savivaldybių tarybų rinkimuose dalyvauju kaip aktyvus visuomenininkas ir mūsų krašto bendruomenės narys. Konkurentų valdoma žiniasklaida mane padarė smurtautoju, girtuokliu, didžiausiu nusidėjėliu. Gerai, kad po valdančiųjų priedanga „sočiai“ gyvenantiems žurnalistams neužteko drąsos mane dar pavadinti pavojingiausiu Lietuvos nusikaltėliu. Manau, kad tokiems kritikams derėtų pažvelgti į veidrodį ir žiūrint sau į akis paklausti, ar esu pats ir mano aplinka tokie skaidrūs, kad kitus galiu drabstyti purvais?
Panašu, kad per 20-ies metų „monopolinio“ mūsų krašto valdymo valdantieji, pirmą kartą pajutę politinę konkurenciją, pradėjo drebėti dėl savo vietų valdžioje. Tai tik įrodo dabartinės valdžios politinį nesubrendimą griebtis bet kokių priemonių siekiant išlaikyti „kišeninę“ valdžią dar 4 metus.
Apmaudu, kad, vos užsiminus apie kitą nuomonę ir sąžiningą politinę konkurenciją, sulauki pliūpsnio nepelnyto menkinimo. Turbūt krašto gyventojams nereikėtų priminti po Darbo partijos vardu besislepiančių valdančiųjų nuopelnų šalies labui, kai jie naudoja savo rinkiminius triukus, vedančius į teismus. Jei krašto gyventojai vėl patikės tokių Darbo partijos atstovų pažadais, galėsime pripažinti, kad mes gyvename valstybėje, išpažįstančioje ir gerbiančioje kitokias demokratines vertybes.
Pagrįstai tikiu, kad Kėdainių krašto žmonės atskirs grūdus nuo pelų ir rinkimų dieną pasielgs pagal proto bei sąžinės balsą, o ne iš baimės primestą valdančiųjų vieną tiesą ir žinią. Jei Jums, brangieji kėdainiečiai, norisi permainų, drąsaus, skaidraus požiūrio į krašto valdymą, ateikite į rinkimus ir išreikškite savo pilietinę valią. O kaip pasielgti, ar balsuoti už grėsmingą ir kumščiu valdomą stagnaciją, ar pasitikėti ryžtingais, permainų ir atsakingų žingsnių nebijančiais piliečiais, spręskite patys.

Darius Petrauskas, nepriklausomas kandidatas į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) sąraše Nr. 11
Kandidato numeris 4

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 49

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.