Bendrovė ,,Lietuvos paštas“ balandžio mėnesį tradiciškai kviečia balsuoti už klientus geriausiai aptarnaujančias laiškininkes.

Ar nepamiršote, kad 2013 metais tarp dešimties geriausių Lietuvos pašto darbuotojų buvo patekusi Gudžiūnų laiškininkė Rima Plytninkienė?

Ar nepamiršote, kad 2013 metais tarp dešimties geriausių Lietuvos pašto darbuotojų buvo patekusi Gudžiūnų laiškininkė Rima Plytninkienė?

Balsų laukiama Lietuvos pašto internetiniame tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt – reikia užpildyti jame pateikiamą anketą.
„Geriausių darbuotojų rinkimas jau tapo tradicija, kurios kasmet laukiame tiek mes, tiek klientai. Džiugu, kad pastarieji vis aktyviau reiškia savo nuomonę. Tai leidžia labiau pajusti tik­ruosius poreikius ir gerinti aptarnavimą“, – sakė Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.
Lietuvos paštas rinks ne tik daugiausia gerų atsiliepimų sulaukusius laiškininkus, bet ir klientų aptarnavimo specialistus, skyrių viršininkus, „PayPost“ darbuotojus, LP EXPRESS kurjerius.
Už geriausiai aptarnaujančius Lietuvos pašto darbuotojus balsuoti galima iki gegužės 7 dienos.
Iš vieno kompiuterio balsuoti galima tik vienąsyk, o vienu telefonu – ne daugiau trijų kartų. Lietuvos pašto darbuotojai ir jų šeimų nariai rinkimuose dalyvauti negali.
Lietuvos pašto prizais bus tradiciškai pagerbta ir dešimt savo nuomonę išreiškusių klientų. Šie laimėtojai bus atrinkti burtų būdu.
,,Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.