Priešpaskutinėse Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos rungtynėse „Nevėžio“ vienuolikė namuose iškovojo gražią pergalę – rezultatu 5:4 (1:3) įveikė Kelmės „Kražantę“.

mazinta fulePirmajame šių ekipų susitikime pergalę taip pat iškovojo „Nevėžis“, tuomet varžovų vartus šturmavęs 6 įvarčiais ir rungtynes užbaigęs rezultatu – 6:0.

Antrąsias rungtynes aktyviai pradėję svečiai jau 6–ąją kėlinio minutę pralaužė „Nevėžio“ vartus, kai tiksliu smūgiu kamuolį kėdainiškiams į vartus pasiuntė Andrius Viktoravičius – 1:0. Kelmiškiai atakas tęsė ir jau 19–ąją minutę „Kražantės“ įvarčius padvigubino Vaidas Viktoravičius – 2:0. 25–ąją minutę prasižengus svečiams  11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Alison E Silva, varžovų pranašumą mažindamas – 1:2. 40–ąją kėlinio minutę dubliu rungtynėse pasižymėjo Vaidas Viktoravičius, Kelmės vienuolikės pranašumą dar kartą didindamas – 3:1.

Sugrįžus po pertraukos aukštesnę pavarą įjungė aikštės šeimininkai, 52–ąją minutę įvarčių šturmą pradėjo Simonas Babilius, po kurio įvarčio netrukus pasižymėjo ir Alison E Silva, rezultatą išlygindamas – 3:3. Prabėgus dar trims rungtynių minutėms rezultatą „Nevėžiui“ naudinga linkme pasuko dubliu pasižymėjęs S. Babilius, o ilgai neteko laukti ir ekipos draugo A. Silva įvarčio, po kurio kėdainiečiai galėjo džiaugtis pasiektu pranašumu – 5:3. 76–ąją minutę šeimininkų pranašumą sumažino taiklusis kelmiškis  V. Viktoravičius – 4:3. Iki kėlinio pabaigos daugiau įvarčių nepelnę ir atkakliame mače neišsaugoję savo pranašumo „Kražantės“ futbolininkai turėjo pripažinti „Nevėžio“ pergalę.

Po dvikovos Kėdainių ekipos treneris Saulius Vertelis sakė, kad ši kova nebuvo lengva, nes nuo pradžių teko vytis varžovus: „gerai, kad laiku susigriebėme ir nenuleidome rankų po mums nepalankios pradžios. Žiūrovai matė gražų, rezultatyvų žaidimą, o mes įsirašėme labai svarbius tris taškus į savo sąskaitą.“

Po šios pergalės „Nevėžis“ užima šeštąją turnyrinės lentelės vietą aštuoniolikos ekipų rikiuotėje.