„Labai džiaugiuosi, kad Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Psichikos sveikatos skyrius nuolat tobulėja, o atėjus naujiems žmonėms, atsiranda vis naujų ir gerų pokyčių. Kasdien rūpinamės pacientų psichikos sveikata, kuri yra sudėtinė asmens sveikatos dalis, tačiau labai svarbu patiems darbuotojams nepamiršti pasirūpinti ir savo psichikos sveikata“, – teigė šio skyriaus vedėja dr. Aistė Leleikienė. Viena iš tų naujovių – pakeisti kabinetų paskirtį, įrengiant naują gydytojos psichiatrės kabinetą, o buvusiame vedėjos kabinete – personalo poilsio kambarį. Naujų kabinetų įrengimo darbai atlikti rėmėjų lėšomis. Todėl pasikvietus rėmėjus ir susirinkus visiems skyriaus darbuotojams, jiems ištartas nuoširdus ačiū.

Kolektyvas priėmė iššūkius

,,Nuo sausio 1- osios teko perimti ir toliau tęsti Psichikos sveikatos skyriaus vedėjos darbus. Labai džiaugiuosi, kad kolektyvas nesipriešino, palaikė, nors jiems tai buvo didelis iššūkis, emocijų buvo įvairių, bet mūsų kolektyvo žmonės priėmė ir įveikė visus naujus pokyčius. Mokomės vieni su kitais daugiau kalbėtis, bendrauti, turime ir toliau dar daug ko mokytis ir daug ko siekti. Nepaisant, kas įvyksta negero ar nemalonaus, turime praeičiai palikti tas emocijas ir pradėti gyventi kiekviena diena, džiaugtis kiekviena akimirka ir tais dalykais, ką mums atneša šiandiena, bei galvoti, kad mūsų ateitis bus gražesnė ir šviesesnė“, – pastebėjo vedėja A. Leleikienė.

Viena iš tų naujovių buvo pakeisti kabinetų paskirtį. Įrengti naują gydytojos psichiatrės Danguolės Rakauskienės kabinetą, o buvusiame vedėjos kabinete – personalo poilsio kambarį.

Parėmė ūkininkai

,,Pradėjome galvoti, ko mums čia trūksta, kaip atsinaujinti, kaip išdažyti sienas, kokių baldų reikėtų. Šiuo atveju atsirado tie žmonės, į kuriuos mes visada kreipiamės finansinės pagalbos. Rėmėjų toli neieškojome, jais buvo mūsų darbuotojų vyrai ir artimieji.

Įvardintas kaip skyriaus globėjas ir užtarėjas, ūkininkas Algis Kižauskas sutiko prisidėti įrengiant naujas patalpas ir skyrė savo asmeninių lėšų, už kurias įsigytas mini virtuvės komplektas su kriaukle bei čiaupu. Pats A. Kižauskas sakė, kad su Psichikos sveikatos skyriaus žmonėmis jau senokai pažįstamas, o šio skyriaus specialistai – ypatingi žmonės, nes su jais gera praleisti laisvalaikį. O ateityje jis pažadėjo mielai bendrauti, o prireikus – ir finansiškai padėti.

Minkštą odinį kampą šiam kambariui parūpino ūkininkas Arvydas Šmigelskis. Kitos darbuotojos vyras Jonas Juknevičius padėjo perkraustyti baldus, išdažyti naująjį kabinetą, finansiškai prisidėjo ir gydytoja psichiatrė D. Rakauskienė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.