Jau šį šeštadienį, spalio 22-ąją, 14 valandą Kėdainių arenoje star­tuos antrus metus Regionų krepšinio lygoje kautis pasirengę jaunieji Kėdainių krepšininkai. Jie susitiks su Kauno „Perkūno-Vytritos“ komanda.

„SC-Nevėžis“ šiame Regionų krepšinio lygos sezone turi ambicingų planų.

„SC-Nevėžis“ šiame Regionų krepšinio lygos sezone turi ambicingų planų.

Kastyčio Kundroto ir Arno Argusto treniruojami jaunuoliai pernai atliko savotišką žvalgybą ir pasitikrinimą, ar yra pajėgūs varžytis šioje lygoje.

Po žvalgybos – į rimtą kovą
„Pernai turėjome savotišką bandymą. Smagu, kad nors labai daug pergalių ir nepelnėme, bet pamatėme, kad turime noro, užsispyrimo ir galimybių kautis su kitais. Šįmet savo komandą pastiprinome perspektyviais studentais. Labai džiugu, jog visi pakalbinti jaunuoliai sutiko žaisti už gimtojo miesto komandą. Manau, kad pasisėmę patirties galėsime ir patys pasimėgauti gražiu žaidimu, ir daug gerų emocijų suteikti mūsų sirgaliams“, – prieš startą sakė treneris K. Kundrotas.
Trenerio A. Argusto manymu, ši Regionų krepšinio lygoje žaidžianti komanda gali būti savotiška „Nevėžio“ dublerių komanda: „Mes turime turėti krepšinio tradicijas ir tęstinumą. Jei vaikai matys, kad turi galimybių kažko siekti, tai ir sportuoti netingės. Ne vieno mažo berniuko svajonė yra žaisti „Nevėžyje“, tai mes ir bandome perspektyviausiems tiesti tokį kelią.“

Treneriai K. Kundrotas ir A. Argustas tikisi, kad jų auklėtiniai Regionų lygoje pradžiugins ne viena pergale.

Treneriai K. Kundrotas ir A. Argustas tikisi, kad jų auklėtiniai Regionų lygoje pradžiugins ne viena pergale.

Treneriai tikisi, kad jų auklėtinių pasirodymams kėdainiečiai neliks abejingi, o atvyks palaikyti jaunimo. „Labai norime žaisti kuo geriau, kad mūsų pasirodymas būtų sirgaliams įdomus. Juk daug smagiau žaisti pilnoje salėje, turint žiūrovų palaikymą, negu spengiant tylai. Tad kviečiu kėdainiečius ne tik į „Nevėžio“ rungtynes, bet ir pasižiūrėti, kaip kaunasi jaunimas“, – sakė A. Argustas.

Lygoje – du divizionai
Regionų krepšinio lyga šįmet perkopė 40-ies komandų ribą. Iš viso šiame sezone varžysis 41 komanda iš 32 Lietuvos miestų.
Kaip ir anksčiau, komandos bus padalintos į du pajėgumo divizionus – A ir B. Pajėgesniame A divizione žais 16 ekipų. Nauja komanda A divizione – Klaipėdos „Neptūnas-2“, šią vietą gavęs iš paskutinės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandos – Panevėžio „Lietkabelio-2“. A divizione taip pat žais 1–2 vietas praėjusio sezono B divizione užėmusios Plungės „Olimpo“ ir Kauno VDU ekipos.
Lygoje nebežais dėl finansinių problemų subyrėjusi Anykščių „KKSC-Volupio“ komanda. Savo vietą RKL A divizione ji perleido Ukmergės „Olimpui“. Pastaroji komanda praėjusiame sezone B divizione užėmė 4-tąją vietą.
A divizione bus žaidžiama dviejų ratų principu. Po pirmo etapo 12 komandų keliaus į atkrintamąsias, o 15–16 vietose likusios ekipos kitame sezone iškris į B divizioną.
B divizione varžysis 25 komandos, kurios regioniniu principu bus padalintos į 3 grupes: Aukštaitijos, Žemaitijos ir Vidurio Lietuvos. Reguliariajame sezone komandos tarpusavyje sužais po 3 rungtynes, o į atkrintamąsias pateks 16 geriausiųjų.
Kėdainių „SC-Nevėžis“ su septyniais varžovais kovos Vidurio Lietuvos grupėje.

B diviziono Vidurio Lietuvos regionas
1. Alytaus SRC-„Dzūkija“
2. Jonavos „Jonava“
3. Kaišiadorių „Kaišiadorys“
4. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
5. Kauno r. „ASU-Tornado KM“
6. Kėdainių „SC-Ateitis“
7. Kauno „Perkūnas-Vytrita“
8. Stakliškių „Guosta“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.