(Asociatyvi nuotr.)

(Asociatyvi nuotr.)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariatas toliau aktyviai tęsia kovą su nelegalia prekių apyvarta. Organizuojamos priemonės, kurių metu nustatomas ne vienas pažeidimas, pradedamos administracinių bylų teisenos.

Vasario 12-ąją Kėdainiuose, S. Jaugelio-Telegos g., pas moterį bute rasti 9 pakeliai cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Tą pačią dieną pas kėdainietę bute Šėtos g. rasti net 669 pakeliai cigarečių su Baltarusijos Respublikos ir Rusijos Federacijos banderolėmis.

Vasario 12-ąją pareigūnai nustatė, kad kėdainietė realizavo 10 pakelių cigarečių, o vyriškis su savimi turėjo vieną pakelį su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Vasario 15-ąją Kėdainiuose, Žemaitės g., bute rasta 13 pakelių cigarečių, o vasario 17-ąją Slikių k., pas ten gyvenančią moterį namuose – 1 pakelis.

Vasario 18-ąją pareigūnai pas vyrą namuose rado ne tik 26 pakelius cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, bet ir plastikinį indą su 2 litrais naminės degtinės. Nustatyta, kad su savimi 5 litrus naminės degtinės turėjo ir Kėdainiuose, Tilto g. pareigūnų sulaikytas vyras.

Dėl šių faktų pradėtos administracinių bylų teisenos.

Tikimės visuomenės pagalbos kovojant su nelegalia prekių apyvarta. Turint vertingos informacijos, prašome pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50, policijos elektroninių paslaugų sistemoje www.epolicija.lt .

Kauno apskrt. VPK inf. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.