Kėdainių policijos komisariate šurmuliavo rajono mokymo įstaigų trečiokai – vyko teisinių žinių viktorina  ,,Būk saugus“. 

Konkurse virė daug aistrų, tačiau vyravo tik gera nuotaika.

Konkurse virė daug aistrų, tačiau vyravo tik gera nuotaika.

Net aštuonios komandos atliko tradicines užduotis: pristatė plakatą, kurio tema ,,Aš saugus“, sprendė testus, o galiausiai – atsisveikino pačių sugalvotu ketureiliu ar šūkiu.
,,Tu saugus būk vandeny ir kai vienas palieki“, ,,Dumkit, bėkit nuo bėdų kuo arčiau žmonių“, – ragino vaikai. Beždžionėlė iš Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui Virginijui Stogevičiui net atidavė degtukus, nes jie – ,,tai tokie dėdės, kurie reikalingi visiems, tik ne mažiems.“
Kompetentingos vertinimo komisijos nuomone, šįmet konkurso dalyviai buvo ypač gerai pasiruošę, o jų pasirodymai – meniški ir originalūs.
Itin daug dėmesio sulaukė ,,specialusis komisijos narys“ – policijos šuo Amsius. Jis palaikė vaikus, per pertraukėlės dūko ir noriai su visais fotografavosi.
,,Nugalėtojai esate visi, nes užduotis puikiai atlikote“, – sakė komisijos pirmininkas Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis.
Tačiau susumavus balus, visgi paaiškėjo, kad geriausiai pasirodė Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos trečiokėlių komanda ,,Beždžionėlės“. Tiek komisiją, tiek žiūrovus jos pavergė linksmumu, energija ir šypsenomis.
Vos vienu balu nuo ,,Beždžionėlių“ atsiliko Kėdainių ,,Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda ,,Garsai“, o trečioji vieta atiteko ,,Zuikių mokyklai“ iš Šėtos gimnazijos.
Konkurso prizininkai buvo apdovanoti knygomis. Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai bei brošiūros ,,Susipažinkime: policija“.
Prizais trečiokus pagerbė ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Stogevičius bei vyr. inspektorė Erika Dumčienė.
Be to, atminimo dovanėlės buvo įteiktos trečiokus šiam konkursui ruošusiems pedagogams.
Konkurso organizatoriams talkino jaunieji policijos rėmėjai. Ačiū ir jiems!
Parengta pagal Kėdainių rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnų informaciją

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.