Jau tapusi tradicija rajono stalo teniso asmenines, dvejetų ir mišrių dvejetų pirmenybes organizuoti vasario mėnesį. Šiemet jos vyko vasario 16–17 dienomis, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Tai suteikė renginiui dar didesnį šventiškumą, patriotizmo ir pasididžiavimo jausmą mūsų šalimi, pakylėjo varžybų dalyvių kovinę dvasią.

Dvidešimt devyni rajono stalo teniso mėgėjai panoro dalyvauti šiose pirmenybėse, kurias organizavo rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyrius, rajono Stalo teniso klubas, o nepriekaištingai vykdė vyr. teisėjas Dainius Astrauskas ir vyr. sekretorė Jurgita Astrauskienė.

Pirmąją dieną po 6 valandas trukusių kovų AB „Lifosa“ stalo teniso salėje paaiškėjo asmeninių varžybų vyrų ir moterų grupių nugalėtojai ir prizininkai bei paguodos turnyro nominantai.
2019 m. rajono stalo teniso asmeniniais čempionais tapo Vilius Lukša ir Aneta Valatkienė, antrąsias vietas pelnė Jurius Urbonas ir Gražina Statkevičūtė, bronzos medalius laimėjo Remigijus Bučinskas ir Elena Balandienė.

Paguodos turnyre aukso medalis atiteko Petrui Kašubai, antrąją vietą pelnė Jonas Virbickas, trečiąją – Eugenijus Stanislauskas.
Antrąją varžybų dieną stalo tenisininkai kovojo dvejetų ir mišrių dvejetų turnyre.

Mišrių dvejetų turnyro nugalėtojais tapo: Elena Balandienė ir Vilius Lukša, antrąją vietą pelnė Arūnas Rekštys ir Gražina Statkevičiūtė, trečiąją – Aneta Valatkienė ir Dainius Astrauskas.
Dvejetų turnyre nepralenkiami buvo Arūnas Rekštys ir Romualdas Kačegavičius, antri – Vilius Lukša ir Sergej Michin, treti – Valdas Kelmelis ir Jurius Urbonas.

Jauniausio dalyvio prizas atiteko Aidai Kačegavičiūtei, vyriausiojo – Teofiliui Gediūnui.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyrius nuoširdžiai dėkoja vyr. teisėjui Dainiui Astrauskui, vyr. sekretorei Jurgitai Astrauskienei, Kėdainių rajono Stalo teniso klubui, AB „Lifosa“ už pagalbą ir geranoriškumą vykdant rajono pirmenybes.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.