Liberalių pažiūrų politikai Kėdainiuose vienija jėgas – susijungė rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) skyriai.

Rajono meras Saulius Grinkevičius: ,,Viliuosi, kad visos susijungimo procedūros baigsis sėkmingai, o liberalai taps tvirta politine jėga ne tik Lietuvoje, bet ir Kėdainiuose“.

Rajono meras Saulius Grinkevičius: ,,Viliuosi, kad visos susijungimo procedūros baigsis sėkmingai, o liberalai taps tvirta politine jėga ne tik Lietuvoje, bet ir Kėdainiuose“.

Po šio susijungimo Kėdainiuose situacija tokia: rajone yra daugiau kaip šimtas Liberalų sąjūdžio narių, tačiau jo skyrius teisiškai dar neįregistruotas. Tai numatoma padaryti birželio 18-ąją kviečiamame susirinkime.

Tame susirinkime numatoma išrinkti ir Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus pirmininką.

,,Viliuosi, kad visos susijungimo procedūros baigsis sėkmingai, o liberalai taps tvirta politine jėga ne tik Lietuvoje, bet ir Kėdainiuose“, – sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.

Iki šio susijungimo S. Grinkevičius buvo Lietuvos laisvės lygos (liberalų) – vadinamųjų zuokininkų – narys. Per rinkimus į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą šiai politinei jėgai teko šeši mandatai.

Liberalų sąjūdžiui per rinkimus teko du mandatai, tad po susijungimo šiai politinei jėgai rajono Taryboje iš viso gali atstovauti aštuoni nariai, tarp jų – ir meras Saulius Grinkevičius.

Rajono savivaldybės tarybos valdančiąją koalicija palaiko ir į ją išrinkti Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų, Valstiečių bei žaliųjų sąjungos, socialdemokratų atstovai, tad ilgai rajoną valdžiusi Darbo partija šįkart liko opozicijoje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.