Vasaros atostogų metu Kėdainių jaunimas neturės kada nuododžiauti. Pagal parengtą planą šią vasarą turi įvykti net 30 stovyklų, kuriose žada dalyvauti 333 vaikai. 

Baigiantis Dailės mokyklos stovyklai mažieji stovyklautojai surengė savo kūrybos parodą.

Baigiantis Dailės mokyklos stovyklai mažieji stovyklautojai surengė savo kūrybos parodą.

Šiais metais Kėdainių savivaldybė skyrė joms net 16 000 eurų. Pernai rajono savivaldybės parama stovykloms buvo pora tūkstančių mažesnė.
Dauguma stovyklų yra rengiamos jau ne vienerius metus, kadangi kiekvienais metais sulaukia vis didesnio susidomėjimo bei palaikymo. Stovyklose vaikai tikrai nenuobodžiauja. Užsiėmimų netrūksta ištisomis dienomis.
Tėvai jaudinasi, kad vaikų užimtumas stovyklose gali būti brangus, tačiau toks nerimas yra beprasmis. Rajone įvairių švietimo įstaigų bei darbo su vaikais organizatorių rengiamos ir savivaldybės remiamos stovyklos yra visiškai nemokamos ir negana to visi stovyklos nariai yra vaišinami skaniais pietumis, tad jose gali dalyvauti kiekvienas norintis išbandyti save. Pats didžiausias tėvelių džiaugsmas yra tai, kad šiose stovyklose savo vasaros dienos vaikai nepraleis veltui, o galės ir toliau tobulinti savo įgūdžius.
Treti metai vaikų vasaros užimtumo programose pagal savivaldybės skelbiamą konkursą dalyvavo Kėdainių dailės mokykla. Joje šį birželį pramogavo net 45 vaikai, tarp kurių tik 14 lankančių Dailės mokyklos užsiėmimus. „Mes parengėme ir įgyvendinome projektą „Seku seku pasaką“. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse vaikai stovyklavo net 10 dienų. Dirbome po keturias valandas: susipažinome su lietuvių liaudies pasakomis, daug piešėme, kūrėme grafikos, keramikos darbus, net pažinome šešėlių teatrą. Stovyklai pasibaigus matėme tik laimingus vaikų veidus. Tikimės, kad daugelis stovyklavusių vaikų rudenį ateis ir lankys mūsų kasdienius užsiėmimus“, – puikiai pavykusia stovykla džiaugėsi Dailės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jovita Buinevičienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.