Kėdainių kultūros centro kūrybinių darbuotojų sumanytas renginių ciklas „Susitikime vasarą Kėdainiuose“, visą praėjusią vasarą vykęs skirtingose miesto erdvėse, sulaukė didelio populiarumo. 

IMG_6369Ar bus tokių susitikimų šią vasarą? TAIP! Vaikus, jaunimą ir vyresnio amžiaus kėdainiečius, kuriems nepavyks ištrūkti iš kasdienio Kėdainių šurmulio, kviečiame į jau suplanuotus vasaros susitikimus.

Birželio 1 d. 10 val. Kėdainių kultūros centre – Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventė „Dėmesio – aš esu!“ Šventės metu gėlių žiedais puošime didžiulį gaublį ir visi dalyvausime flešmobe „Pražydėjimas“.

Birželio 5 d. 17 val. Rotušės kiemelyje – muzikos grupės „Subtilu-Z“ koncertas, skirtas Tėvo dienai. Akcija „Pakviesk Tėtį“.
Šis koncertas – puiki proga parodyti dėmesį savo tėčiui. Tereikia iš interneto svetainės www.kedainiukulturoscentras.lt atsisiųsti kvietimą, jį įteikti savo tėčiui ir kartu su tėčiu birželio 5-ąją ateiti į koncertą Rotušės kiemelyje.
„Subtilu-Z“ – tai dešimtį metų kartu kurianti, grojanti ir koncertuojanti atlikėjų grupė, suformavusi unikalų savo atliekamos muzikos braižą. Džiazas, tango, estrada, akademinė kūryba – grupei nesvetimas nė vienas iš šių žanrų, tačiau į kiekvieną iš jų atlikėjai žvelgia per savitą, pasakotojų prizmę.

Birželio 12 d. 17 val. Rotušės kiemelyje – Kėdainių literatų ir menininkų sambūrio „Vaivorykštės tiltai“ kūrybos vakaras „Senamiesčio vizijos“.
Vis dar abejojate, ar skubančiam šiandienos žmogui reikalinga poezija? Ateikite susitikti su tais, kurie tuo neabejoja ir vis dar turi neišsakytų gražių minčių savo miestui.

Liepos 1 d. 18–21 val. Didžiosios Rinkos aikštėje – šokių mini maratonas „Š-ok-Nesust-ok 2016“. Praėjusiais metais maratono „Š-ok-Nesust-ok“ dalyvės Rūta ir Jandra šoko penkias valandas. Ar šiais metais bus tokių, kurie joms prilygs? Gal tai būsi Tu?
Liepos 10 d. 16 val. Rotušės kiemelyje – romansų vakaras.
Šiltą, saulėtą 2015 m. liepos 2-osios vakarą, kai iš Kėdainių rotušės kiemelio po romansų vakaro išėjo skrybėlaitėmis pasipuošusios ponios, tuo metu po senamiestį vaikščioję turistai garsiai stebėjosi, kokie gražūs žmonės čia gyvena.
Šiais metais kviečiame ne tik pasiklausyti romansų – mokysimės juos dainuoti kartu.

Liepos 27 d. 22 val. Rotušės kiemelyje – „Kino teatras po atviru dangumi“.
Pasak jaunimo, mažiau svarbu – kokį, daug svarbiau – kur žiūrėti kino filmą. Bene puikiausias variantas – lauke, vėlų vakarą, po vasaros dangumi. Šią vasarą kino mėgėjams siūlome du tokius kino vakarus Rotušės kiemelyje.

Rugpjūčio 20 d. 11 val. – dviračių žygis visai šeimai maršrutu Ramybės skveras–Vaidatonių piliakalnis– Kalnaberžė–Sirutiškis–Kėdainiai.
Žygio metu aplankysime ir susipažinsime su Vaidatonių piliakalniu, su Kalnaberžės bendruomene prie bendro pietų stalo klausysimės išlikusios kalnaberžiečių šnektos, susipažinsime su Kalnaberžės dvaro istorija ir varnaėdynių tradicija, klausysimės folkloro ansamblio „Kalnaberžiai“ atliekamų Kalnaberžės krašto dainų. Kartu su Sirutiškio bendruomene surengsime lauko teniso turnyrą.
Žygio partneris – dviračių sporto klubas „Veloratai“.

Vasaros susitikimus baigsime rugpjūčio 30-osios vakarą – 21 val. į Rotušės kiemelį vėl kvies „Kino teatras po atviru dangumi“.
Projektą finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė.

Kėdainių kultūros centro informacija

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.