Spalio 2-ąją šalyje buvo minima Angelų sargų – Policijos diena. Kėdainių rajono policijos pareigūnai šią šventę paminėjo šv. Mišiomis Šv. Juozapo bažnyčioje. Kaip ir kasmet, pasižymėjimo ženklais ir padėkomis buvo apdovanoti geriausi rajono policininkai. 

Kėdainių rajono policijos pareigūnai minėjo savo profesinę, Angelų sargų, šventę.

Kėdainių rajono policijos pareigūnai minėjo savo profesinę, Angelų sargų, šventę.

Bažnyčioje aukotos šv. Mišios už policijos pareigūnus, jų šeimos narius, veteranus bei jau išėjusiuosius amžinybėn: tylos minute pagerbti visi tarnyboje žuvę policijos pareigūnai. Prisimintas ir žuvęs kėdainietis Eugenijus Minkevičius – tradiciškai gėlių krepšelis nuvežtas ir padėtas ant jo kapo.
Įteikti apdovanojimai
Policijos dienos proga apdovanoti du kriminalistai: Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklai „Angelas sargas“ įteikti Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Sauliui Rosteikai ir to paties skyriaus vyresniajam tyrėjui Kęstučiui Pilinkui. Generalinio komisaro padėkos įteiktos tyrėjams Donatui Norkevičiui ir Birutei Ukrinaitei. Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklai ,,Už nepriekaištingą tarnybą” įteikti tyrėjai Violetai Einikienei ir specialistei Aušrai Pupkutei.
Savivaldybės meras Rimantas Diliūnas įteikė padėkas už nepriekaištingą tarnybą ir pasiektus puikius rezultatus dar trims policijos pareigūnams: Sigitui Vildžiūnui, Gražvydui Puidokui ir Vaidui Rudeliui.
Padėkos ir papildomos atostogų dienos suteiktos nemažam būriui policijos pareigūnų. Nepamiršti ir policijos talkininkai – už aktyvų bendradarbiavimą paskatinimas suteiktas Rimantui Urbonavičiui ir Gretai Vaičiurgytei.

Šv. Juozapo parapijos kunigas klebonas G. Pūras profesinės dienos proga sveikino tyrėją E. Rozembergaitę.

Šv. Juozapo parapijos kunigas klebonas G. Pūras profesinės dienos proga sveikino tyrėją E. Rozembergaitę.

Džiaugėsi darniu kolektyvu
Policijos pareigūnus sveikinęs Gintautas Dirmeikis, Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas, sakėsi esąs patenkintas atsidavusiais darbui kolegomis. „Nuoširdžiai dėkoju savo kolektyvui, su kuriuo esame lyg tvirtas kumštis. Džiaugiuosi, kad net sunkiomis akimirkomis esame tvirti, kantrūs ir pareigingi Kėdainių žmonėms. Manau, kad geriausias mūsų darbo įvertinimas – vis gausėjančios rajono gyventojų padėkos“, – sakė jis. Viršininkas kartu pasidžiaugė ir vis gerėjančiais Kėdainių rajono policijos komisariato veiklos rezultatais – pavyksta pasiekti, kad nusikalstamų veikų išaiškinama net 75 proc. „Tai – vienas geriausių rezultatų Kauno apskrityje“, – komentavo G. Dirmeikis.
Policininkai nuoširdžiai dėkojo savo partneriams: savivaldybei, seniūnams, gaisrininkams, policijos rėmėjams, žurnalistams, įstaigų ir įmonių atstovams bei visiems pilietiškiems gyventojams.

Padažų ir pagarbų gamintojos bendrovės „Daumantai LT“ atstovė J. Liutkienė sveikinimo žodžius policininkams perdavė viso įmonės kolektyvo vardu.

Padažų ir pagarbų gamintojos bendrovės „Daumantai LT“ atstovė J. Liutkienė sveikinimo žodžius policininkams perdavė viso įmonės kolektyvo vardu.

Sveikino ir kaimynai
Atsakingam ir sunkiam pareigūnų darbui neliko abejingi ir artimiausi komisariato kaimynai: padažų ir pagardų gamintoja bendrovė „Daumantai LT“. Direktorių Sauliaus Grinkevičiaus, Romano Seliavos bei viso darbuotojų kolektyvo vardu kalbėjusi įmonės atstovė Jorūnė Liutkienė perdavė padėkos ir sveikinimo žodžius.
„Neturėdami pinigų kurui, uniformoms, atlyginimams, jūs visuomenės palankumo negalėjote nusipirkti. Reiškia, kad tą pasiekėte pačiu sąžiningiausiu būdu: gerai atlikdami darbus Tėvynei.
Žinau, kad mūsų rajono pareigūnai yra vertinami ne tik už nepriekaištingai atliekamas pareigas, bet ir už ilgus metus vykdomas prevencines programas, kokių, be sostinės, nedrįsta imtis nė vienos kitos Lietuvos savivaldybės komisariatas“, – kalbėjo ji.

Daugėja jaunų pareigūnų skaičius
Policijos departamento duomenimis, minėdama profesinę šventę, policija šiemet turi kuo pasidžiaugti: per devynis šių metų mėnesius pirmąkart nuo 2006-ųjų buvo priimta daugiau pareigūnų (558) nei atleista (470). Moterų pareigūnių padaugėjo iki 34 proc., vidutinis pareigūno amžius – beveik 40 metų. Kas trečias pareigūnas yra sulaukęs amžiaus, kuris leidžia išeiti į pensiją.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.