Kėdainių krepšininkai kol kas lieka be pergalių skonio. Trečiosiose iš eilės Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse „Nevėžis“ vėl patyrė nesėkmę.

Dvikovoje su panevėžiečiais „Nevėžis“ demonstravo banguotą žaidimą.

Namų rungtynėse Ramūno Cvirkos auklėtiniai turėjo pripažinti Panevėžio „Lietkabelio“ pranašumą rezultatu 70:87.

Po pirmojo kėlinio pranašesnis buvo „Lietkabelis“, tačiau po antrojo dviejų taškų persvarą turėjo jau šeimininkai. Trečiajame kėlinyje panevėžiečiai spurtavo, laimėjo kėlinį 24:10 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 12 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis“ surengė spurtą 10:0 ir sugrąžino intrigą. Visgi pergalę iškovojo Panevėžio klubas.

Šiame susitikime „Lietkabelio“ treneris Gintaras Kadžiulis turėjo vos devynių žaidėjų rotaciją.

Kėdainių ekipoje rezultatyviausias buvo 15 taškų surinkęs S. Kymantas. 14 taškų pelnė T. Kingas.

Panevėžiečių lyderiu buvo legionierius B. Woodas, surinkęs 25 taškus.

Po dvikovos „Nevėžio“ strategas R. Cvirka nespindėjo gera nuotaika: „Kaip žaidėme, tą ir turime. Darėme daug klaidų, pralaimėjome kovą po lenta. Negalima žaisti kaip sporto mokyklos komandoje. Jei vyrai per rungtynes sužingsniuoja 18 kartų, vadinasi, yra blogai. Banguotai žaidėme dėl meistriškumo stokos ir nesusižaidimo.“

Kitas rungtynes namuose „Nevėžis“ žais jau šį šeštadienį 17 valandą su „Šiaulių“ komanda.