Kėdainių daugiakultūriame centre kraštietė Indrė Makelytė pristatė tapybos darbų parodą „Dvi pusės“. Tai antrasis tapybos darbų ciklas, kurį autorė rengė du metus. Pirmasis pristatytas 2017 metais, Kėdainių kultūros Vilainių skyriuje, tačiau šis tapybos darbų ciklas taip pat eksponuojamas ir šiais metais.


Emocija – darbų pamatas

Tie, kurie nebuvo matę kraštietės pirmojo tapybos darbų ciklo, galės jį pamatyti apsilankę Kėdainių daugiakultūriame centre, kur yra pristatyta jau ir naujausioji autorės paroda. Nauja paroda „Dvi pusės“ yra apie dviejų pasaulių susijungimą: vyro ir moters, gamtos ir žmogaus, religijos ir tikėjimo.

„Dvi pusės viena kitą papildančios, bet tuo pačiu, parodančios didelę atskirtį. Tokios temos yra atskleidžiamos tapybos darbuose. Mano kūriniai yra labai emocingi, paruošti šį darbų ciklą užtrukau dvejus metus. Jį sudaro dvylika paveikslų. Daug kas paremta gamtos motyvais. Jei darbas nutapytas emocingai, perteikia tam tikrus jausmus, nėra šabloniškas, turi idėją, mintį – jis palies kiekvieną žiūrovą“, – teigia Kėdainiuose gimusi ir augusi parodos autorė Indrė Makelytė.

Parodoje – ne tik tapyba, bet ir muzika

Atidarymo metu žiūrovai turėjo galimybę pasiklausyti Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos literatų būrelio „Likimo palėpėje” atliekamų muzikinių kūrinių.

„Kilo mintis padaryti kažką bendro kartu su močiute, kadangi ji aktyvi Kėdainiuose, dalyvauja visuomeninėje veikoje, atlieka muzikinius pasirodymus, kuria eiles, tapo. Norėjau sukurti šeimos duetą, tad todėl pristatyme ne tik mano pasakojimai, bet ir mano močiutės, kartu su kolektyvu „Likimo palėpėje“, koncertas.

Tai labiau įprasmina ir papildo mano tapybos darbų parodą, atskleidžia tai, ką aš noriu pasakyti savo tapybos darbais, iš muzikinės pusės“, – džiaugiasi I. Makelytė.

Paroda veiks iki rugpjūčio 28 dienos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.