Kėdainių rajono policijos komisariato vadovas Gintautas Dirmeikis visuomenei pristatė policijos pareigūnę Aušrą Mickevičienę, kuri nuo kovo 1 dienos pradėjo eiti naujai sukurtas Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės pareigas. Jos pagrindinis darbo tikslas – aktyvinti policijos darbą su visuomene bei kurti saugią aplinką ir kaimynystę. 

Naująją bendruomenės pareigūnę A. Mickevičienę visuomenei pristatė Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas G. Dirmeikis.

Naująją bendruomenės pareigūnę A. Mickevičienę visuomenei pristatė Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas G. Dirmeikis.

„Bendradarbiavimas su visuomene, institucijomis, religinėmis bendruomenėmis – mano darbo pagrindas“, – sakė A. Mickevičienė, savo veikloje besitikinti visų pilietiškų žmonių aktyvumo ir pagalbos.
„Aktyvus darbas vyks ir su apylinkės inspektoriais, tačiau mano darbo specifika kiek kitokia – inspektoriai nustato pažeidimus ir baudžia, o bendruomenės pareigūnas stengsis įsisavinti ir spręsti bendruomenės problemas, domėsis, kuo gyvena žmonės, dalyvaus bendruomenės renginiuose. Jis tikrai nebus baudėjas“, – sakė A. Mickevičienė ir pridūrė besitikinti, kad savo veikla skatins ir žmonių pilietiškumą.

Svarbiausia – grįžtamasis ryšys
A. Mickevičienė policijos sistemoje ne naujokė – dirba jau šešiolika metų, todėl teigė neabejojanti, kad užteks per šiuos metus sukauptos patirties. Iki šiol ji dirbo su nepilnamečiais. Nors ši pareigybė visai nauja, A. Mickevičienė teigė bendradarbiausianti su kitų miestų pareigūnais, dalinsis darbo patirtimi.
Ji pabrėžė, kad bene pagrindinis jos darbo rezultatas bus grįžtamasis ryšys – pareigūnė tikino, kad ji ne tik padės spręsti problemas, bet ir domėsis, kaip viskas klostosi po to. Be to, jos darbas nebus kabinetinis ir apims daug veiklų.
„Į mane gyventojai galės kreiptis ir su teisiniais klausimais. Taip pat aktyviai vykdysime ir įvairius projektus. Pavyzdžiui, ir toliau vystysime Saugios kaimynystės projektą – šiuo metu jau turime 22 tokias kaimynystes, o kovo pabaigoje sukursime dar vieną“, – sakė A. Mickevičienė.

Mato ir grėsmių
Pareigūnei jau teko dalyvauti bendruomenės susirinkime.
„Buvo lankytasi probleminiame name, kurio problema – nelegalus alkoholis. Į susirinkimą atėjo daug žmonių, kurie sutiko dirbti ir bendradarbiauti“, – sakė ji, tačiau teigė kiek nuogąstaujanti, kad ne visada pavyks sklandžiai dirbti su gyventojais.
„Žinoma, matau ir grėsmių – gal žmonės bus nepilietiški, gal nenorės bendradarbiauti, teikti informacijos“, – kalbėjo ji.
Gyventojai rūpimais klausimais jau gali kreiptis į Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnę A. Mickevičienę telefonu 8 655 652 28 arba el. paštu ausra.mickeviciene@policija.lt

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Alvydas

    Kažkokia nesąmonė: tai ką, negi kiti policininkai – ne šios bendruomenės pareigūnai, negi jiems nerūpi visuomenės aktyvumas? Manau, kad titulas ,,bendruomenės pareigūnas“ tik teiks priežastį kitiems atsikalbinėti nuo ir jiems privalomo darbo su žmonėmis.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.