Kėdainių rajono savivaldybės administracija kviečia visus krašto gyventojus š. m. kovo 25 d., šeštadienį, 20.30 val. prisidėti prie globalios akcijos „Žemės valanda“ ir vienai valandai išjungti šviesas, taip leidžiant planetai bent 60 minučių atsikvėpti. 

Prie šios akcijos antrus metus iš eilės kėdainiečius kviečia prisijungti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis:

„Kadangi gamtos saugojimas yra vienas iš mūsų prioritetų, todėl jau antrus metus Kėdainių rajono savivaldybė prisijungia prie globalios akcijos „Žemės valanda“. Mes suprantame, jog žmogaus veiklos padariniai kenkia gamtai, todėl kiekvieno iš mūsų asmeninis reikalas ir atsakomybė yra rūpintis savo gyvenamąja aplinka ir kaip galima prisidėti, kad ji būtų švaresnė, sveikesnė, gražesnė. Tuo turime rūpintis kasdien, galvodami kokią gamtą paliksime ateinančioms kartoms.“

Pasaulinės akcijos „Žemės valanda“ metu mūsų rajono savivaldybėje kovo 25 d., 20.30 val. bus išjungtas apšvietimas šiose Kėdainių miesto vietose ir objektuose:

– Knypavos Rinkos aikštėje;

– Ramybės skvere;

– Kėdainių rajono savivaldybės administracijos pastate;

– Nebus apšviestos Šv. Jurgio, Šv. Juozapo, Kėdainių evangelikų liuteronų ir reformatų bažnyčios.

Taip pat prie akcijos prisidės rajono seniūnijos, įstaigos, gyventojai.

Šaltinis:

http://zali.lt/darbai/zemes-valanda/kedainiu-rajono-savivaldybes-administracija-prisijungia-prie-zemes-valandos/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.