Kėdainių daugiakultūriame centre norintys turiningai praleisti vakarą turėjo galimybę pasinerti į vasariškos muzikos garsus. Kraštiečiams puikiai žinomas akordeonistas Povilas Neliupšis nemokamai kvietė į savo muzikinį koncertą „Made in Lithuania“. Vakaro metu kėdainietis pristatė kūrinių repertuarą, kurį atliks konkurse „Coupe Mondiale 2019“ Kinijoje ir kitus muzikinius kūrinius.


Vakarą vedė muzikanto mama, didžiausia Povilo palaikytoja Ingrida Baltušytė, kuri ypač prisidėjo prie projekto „100 pasirodymų Lietuvai“ įgyvendinimo ir iki šiol palaiko Povilą muzikinėje karjeroje. Lietuvos šimtmečiui skirtas muzikinis projektas suteikė vaikinui vieną didžiausių ir geriausių patirčių.

Povilas Neliupšis žiūrovus nustebino ne tik savo koncertiniu numeriu, bet ir ištikimo draugo, muzikanto Mantas Leonardo Lizzi pasirodymu.


Po pusmečio pertraukos vaikinas grįžo į koncertinį maratoną ir dabar ruošiasi kitiems svarbiems koncertams.

Koncertavo su bičiuliu

Koncerto metu buvo pristatyti kūriniai, kuriuos muzikantas atliks konkurse Kinijoje, Šendženo mieste. Tai Petri Makkonen – Gulbės, Johanas Sebastianas Bachas – Preliudas ir Fuga gis-moll, gerai temperuoto klavyro 1 tomas, Jonas Tamulionis – Allegro Rustico, Jindrich Feld – koncertinė pjesė akordeonui, Artem Nyzhnyk – Partita „Maktoub“ 1 ir 2 dalys. Šiuos kūrinius kėdainiečiai išgirdo patys pirmieji.

Povilas žiūrovus nustebino ne tik savo koncertiniu numeriu, bet ir ištikimo draugo, muzikanto Mantas Leonardo Lizzi pasirodymu. Kaip teigė Povilo mama, į klausimą, ar sutiktų atvykti į kraštiečio Povilo koncertą ir džiuginti savo kūriniais žiūrovus, jis nieko nelaukęs sutiko ir noriai prisijungė prie kraštiečio akordeonisto Povilo.

Po koncerto – puikios emocijos

Į renginį atvyko ir Povilo Neliupšio mokytojas Laimonas Salijus, kuris muzikantui negailėjo gražių žodžių ir sveikinimų.

„Pasibaigus koncertui kartu su mokytoju aptarėme visą vakaro pasirodymą. Kaip aš sakau, visada yra kur tobulėti, tačiau niekada nenuleidžiu rankų ir kiekvieną kartą stengiuosi pasirodyti vis geriau ir geriau. O emocijos visada džiugina, ypač tada, kai matau auditorijos palaikymą ir šiltus jos žvilgsnius“, – sakė vienuoliktus metus su akordeonu rankose gyvenantis Povilas Neliupšis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.