Prezidentūros kieme Vilniuje ketvirtą kartą vykusioje tradicinėje kalėdinėje labdaros mugėje dalyvavo beveik pusšimtis nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos.

Kėdainių moterys iš Prezidentūroje vykusios kalėdinės mugės grįžo puikios nuotaikos.

Kėdainių moterys iš Prezidentūroje vykusios kalėdinės mugės grįžo puikios nuotaikos.

Nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės pristatė savo darbus, pagalbos vienų kitiems projektus ir kvietė prisidėti prie savanoriškos veiklos. Šventėje buvo galima įsigyti mugės dalyvių sukurtų gaminių, atvirukų ir kitų suvenyrų bei drauge su sostinės gyventojais ir miesto svečiais pasivaišinti sriuba, karšta arbata ir kalėdiniais meduoliais.
Kėdainiams šiame renginyje atstovavo Nociūnų, Vilainių, Dotnuvos bendruomenių ir Josvainių moterų klubo „Aušra“ aktyvistės. Kėdainietės mugės lankytojus viliojo papuošalais, prieskoniais, muilu, eglutės papuošimais bei gardžia arbata.
„Smagu, kad mus pakvietė į šią mugę. Atvežėme rankdarbių, o už juos gautus pinigus skirsime vienišų senelių lankymui. Prieš šventes jiems vešime dovanų ir lauktuvių“, – sakė Josvainių moterų klubo „Aušra“ pirmininkė Aušra Vaidotienė. Kėdainietės džiaugiasi sulaukusios Prezidentės Dalios Grybauskaitės pagyrų. Šalies vadovė mielai priėmė ir sakė būtinai pasipuošianti vilainietės Daivos Suchockienės sukurta sege.
„Kalėdų laukimas – gerumo ir nuoširdžių susitikimų metas, kai norisi vis dažniau šypsotis ir linkėti svajonių išsipildymo. Kokią susikursime savo aplinką, tokia bus ir Lietuva, tokios bus ir Kalėdos. Todėl padėkime vieni kitiems, pamatykime šalia esantį ir kartu kurkime kalėdinius stebuklus“, – sveikindama mugės dalyvius sakė Prezidentė.
Labdaringą šventę vainikavo kalėdinis koncertas, kuriame savo pasirodymus surengė Jurgis ir Erica Didžiuliai, Šorena, Girmantė Vaitkutė, Julija Jegorova, Feral, AGATA stovyklos dalyviai ir kiti.

About The Author

Related Posts

2 Responses

 1. SpaSkin

  com and was also given some samples of another product.
  Top 10 Home Spa Prouducts Of 2009: Sephora Brand Body Scrub.
  pamper yourself like a queen with this skin nourishing Milk bath.

  Atsakyti
 2. Tyra Banks Cosmetics

  Animal existence is threatened when they are killed, tortured,
  poisoned or blinded as a result to please human beauty. Some may be cause
  an allergic response or some may become outdated even before
  expiry date. Using the tips of your fingers for
  application gives you better control on where the product should go.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.