Į antrąjį maisto ir gėrimų festivalį „Radvilų virtuvė“ Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius atvyko su žmona Aldona.

Šiandien, Kėdainių širdyje – senamiestyje – jau antrą kartą startavo maisto ir gėrimų festivalis „Radvilų virtuvė“, kurio valgiaraštis šiais metais patenkins ir tradicinio ir įmantraus skonio savininkus. O viso festivalio, kurio pagrindiniai renginiai vyks rytoj, programa atrodo iš tiesų spalvinga.

„Radvilų virtuvės“ duris jau antrą kartą pravėręs Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius džiaugėsi, kad nors šis festivalis rengiamas tik antrąjį kartą, tačiau jo atgarsiai pasiekė ir šalies didžiuosius miestus. „Smagu, kad šiame festivalyje lankosi ne tik kėdainiečiai, bet į jį atvyksta ir vis daugiau žmonių iš kitų miestų. Ir nors tai maisto bei gėrimų festivalis, tačiau smagiausia matyti tokią gausybę besišypsančių žmonių, besidalininančių puikia nuotaika“, – sakė festivalio atidaryme dalyvavęs S. Grinkevičius.

Festivalio programa (gegužės 26 diena)

11.00 – Vėlyvi pusryčiai mieste. Festivalio vaišės (šalia Didžiosios g. 44)
12.00 – Lindy-hop šokėjų pasirodymas (šalia Didžiosios g. 38)
13.00 – Parkūro akrobatų pasirodymas (šalia Didžiosios g. 22, skverelis)
13.40 – Paskaita-diskusija LDK didikai Radvilos XVI – XVII a. Asmenybės. Kultūra. Kasdienis gyvenimas. Paskaitą ves Istorijos mokslų daktarė, Vilniaus universiteto dėstytoja Neringa Dambrauskaitė (Grėjaus namo kiemelis)
15.10 – Mortos Šablevičiūtės solinis pasirodymas (šalia Didžiosios g. 38)
16.00 – Parkūro akrobatų pasirodymas (šalia Didžiosios g. 22, skverelis)
16.30 – Vakarės Urbaitės solinis pasirodymas. Šimas Šavenis – gitara, Simas Aštrauskas – mušamieji (šalia Didžiosios g. 38)
17.20 – Lindy-hop šokėjų pasirodymas (šalia Didžiosios g. 38)
18.00 – Apdovanojimai, festivalio uždarymas (šalia Didžiosios g. 22, skverelis).

[tribulant_slideshow gallery_id=“375″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.