Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius tęsia svarbią tradiciją ir kasmet gražiausių metų švenčių išvakarėse su dovanomis apsilanko Krakių Švč. Mergelės Marijos senelių globos savarankiško gyvenimo namuose. Šįkart rajono vadovas senjorų šventiniam stalui padovanojo įvairiausių saldumynų, kavos ir arbatos.

Jau trečius metus iš eilės mero S. Grinkevičiaus apsilankymas Krakių parapijos senelių namuose daugiausia džiaugsmo gyventojams suteikia ne dėl dovanų, bet todėl, kad jis mielai bendrauja su senoliais, domisi, kaip jiems sekasi, kas teikia džiaugsmą ir ko trūksta.

„Nuo pat savo kadencijos pradžios – 2015 metais – prieš šv. Kalėdas pradėjau lankytis Krakių senelių globos namuose. Kadangi čia viešiu jau trečius metus iš eilės, pastebėjau, kad šių namų gyventojams ypač svarbus dėmesys ir bendravimas, taip pat seneliai džiaugiasi ir dovanomis. Džiaugiuosi šauniu šių namų darbuotojų kolektyvu ir gyventojais. Čia kasmet susitinku ponią Reginą, kuri man perskaito savo naujausius kūrinius“, – sakė S. Grinkevičius.

Šių namų gyventoja 88-erių metų Regina Chmieliauskienė kasmet nekantriai laukia rajono vadovo. Ji merui tradiciškai perskaito keletą savo kūrybos eilėraščių. Šiemet skambėjo jos eilės apie šv. Kalėdas ir jų laukimą.

„Kaskart laukiame mero apsilankymo. Malonu, kad jam patinka mano kūriniai, todėl ir šiemet paskaičiau keletą naujausių savo eilėraščių“, – sakė R. Cmieliauskienė.
Parapijos namų vedėja Aldona Tamašauskienė džiaugėsi kasmet jų nepamirštančiu meru S. Grinkevičium, jo dėmesiu ir dovanomis.

Krakių parapijos klebonas kunigas, šių senelių globos namų vadovas Emilis Jotkus pasakojo, kad čia gyvena tie, kurie gali savimi pasirūpinti ir turi bent minimalių pragyvenimo pajamų.
„Dėkojame visiems, kurie padeda mūsų namų gyventojams. Šiaip paramos neprašome, bet mielai priimame įvairiapusę pagalbą“, – sakė kun. E. Jotkus.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.