IMG_3125Praėjusią parą ugniagesiai su įjungtomis sirenomis į iškvietimus vyko ne vieną sykį. Sulaukta ir pagalbos prašymų padėti gesinti degančią žolę – tiesa, tokio pobūdžio gaisrai pastarosiomis dienomis kiek prislopo. 

15.04 val. gautas pranešimas, kad Skaistgirių k. (Josvainių sen.) Liepų g., apsivertė automobilis, yra prispaustas žmogus. Prispaustų žmonių nebuvo, visi buvo išlipę. Ugniagesiai atjungė automobilio „Opel Astra“ akumuliatorių.

15.12 val. gautas pranešimas, kad Rėgulių k. (Krakių sen.) dega apleistas pastatas. Degė ūkinio pastato vidus. Sudegė apie 0,5 tonos šiaudų, apdegė sienos, perdanga, nudegė dalis stogo (apie 20 m²).

16.24 val. gautas pranešimas, kad Sirutiškio k. (Surviliškio sen.) Sodų g., dega namas. Nuvykus paaiškėjo, kad gruzdintuvėje buvo užsidegęs aliejus.

18.14 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., dega žolė 2 arų plote degė žolė.

19.47 val. gautas pranešimas, kad Akademijos mstl. (Dotnuvos sen.) Lauko g., atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Gaisrą užgesino patys gyventojai. Gaisras kilo vėjui įpūtus žarijas iš kamino po namo stogo vėjalente. Aprūko vėjalentė. Išžvalgyta palėpė, papildomai vandeniu perlietas stogas ir vėjalentė.

19.48 val. gautas pranešimas, kad Kampų II k. (Josvainių sen.) draustinyje degė jo tėvui priklausantis miško ir laukų plotas. Gaisrą pranešėjas užgesino pats, ugniagesiai kviesti nebuvo.

20.29 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Kauno g., dega žolė. Degė sausa žolė ir krūmynai. Išdegė sausa žolė ir krūmynai 4 ha plote.

Kauno apskr. PGV inf. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.