Antradienį, nuo 12 val. Kėdainių mieste Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Kėdainiuose vykdo planinę policinę priemonę, skirtą leistino greičio kontrolei bei kitų asmenų daromiems teisės pažeidimams išsiaiškinti.

Per pirmąsias kelias reido valandas įkliuvo vos keli pažeidėjai. Vienas jų – Dotnuvos seniūnas Vytautas Grigas. Vyras buvo sustabdytas, nes viršijo leistiną 50 km/h greitį miesto teritorijos ribose. Buvo sustabdytas ir vilkikas, taip pat viršijęs leistiną greitį.

„Šios akcijos tikslas – automobilių vairuotojų saugaus greičio laikymasis, taip pat – ir prevencinis darbas. Tikrinamas ne tik vairuotojų važiavimo greitis, bet ir visi kiti Kelių eismo taisyklėse numatyti reikalavimai. Stebime, ar vairuotojai yra sąmoningi, ar laikosi KET. Jei jos nebus pažeidžiamos, neįvyks ir skaudžių nelaimių“ , – sakė vietoje dirbęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos vyriausiasis patrulis Linas Vasaitis.

Jis pridūrė, kad pagrindinė ir didžiausia problema, kodėl įvyksta nelaimės – greičio viršijimas, nes yra žinoma, kad bent truputį viršytas greitis prailgina stabdymo kelią bei asmens reakcijos laiką.

Tokios policinės akcijos Kėdainių mieste bei rajone Kauno Kelių policijos patrulių bus vykdomos ir toliau.

Apie antradienio dienos reido rezultatus skaitykite penktadienio „Kėdainių mugės“ numeryje bei rytoj www.muge.eu 

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.