Šį šeštadienį visoje Lietuvoje vyks švarinimosi akcija „Darom“, į kurią įsitrauks tūkstančiai tautiečių. Tačiau bene pirmieji tvarkytis pradėjo Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, penktadienį susirinkę į bendrą talką.

Po kelių valandų intensyvaus tvarkymosi, nemažo žemės ploto pakraštyje išdygo kalnai šiukšlių maišų, padangų bei kitokių atliekų, šioje vietoje dūlėjusių ne vienerius pastaruosius metus.

Prieš tai iškirsti medžiai

„Pareigūnai aplinką tvarko kiekvieną pavasarį, tačiau šiais metais jie buvo pakviesti sutvarkyti būtent šį žemės plotą, esantį prie pat policijos garažų. Teritorija priklauso seniūnijai, todėl, deja, buvo tapusi tikru šiukšlynu – žmonės čia tempė ir metė šiukšles tikriausiai ne vienerius pastaruosius metus“, – sakė talkoje dalyvavęs Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina.

Pareigūnai, kurie galėjo pasitraukti nuo tarnybos pusei dienos, prisijungė prie talkos. Dalis komisariato darbuotojų rinko šiukšles, kita dalis tvarkė policijos automobilių garažus. Labai daug įvairių šiukšlių buvo ištempta iš teritorijoje esančio apleisto pastato – jame buvo „paslėpta“ daug įvairių automobilinių atliekų.

„Pareigūnai ne tik tvarkėsi, bet ir turėjo progą pabendrauti tarpusavyje, pabūti kolektyve. Džiugu, kad sutvarkėme šį žemės plotą – vaizdas prieš ir po yra kardinaliai skirtingas. Esame dėkingi miesto seniūnijai, kuri prieš tai, mūsų prašymu, iškirto čia augusius medžius bei krūmus“, – sakė viršininkas A. Vaina.

 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


 

Tiek šiukšlių niekada nebuvo surinkta

Saulėtas penktadienis dirbti tiko idealiai, tad apie keturiasdešimt komisariato darbuotojų nieko nelaukę kibo į darbus. „Šią švarinimosi iniciatyvą vertinu puikiai. Visi džiaugiasi mūsų nuveiktu darbu, labai smagu matyti švarią aplinką, taip pat ir visiems pabūti kartu, pabendrauti. Radinių būta visokių – tiek rūbų, tiek įvairių plastmasinių daiktų, automobilių detalių. Daugiausiai radome įvairios plėvelės, plastiko, taip pat čia mėtėsi ir kalnai padangų. Komisariatas švarinimosi talkas rengia kiekvienais metais – anksčiau tvarkydavomės aplink komisariato pastatus, tačiau šiais metais viršininkas mus pakvietė tvarkytis čia. Prieš tai jo iniciatyva buvo iškirsti čia augę menkaverčiai medžiai, o nutirpus sniegui pasimatė kalnai šiukšlių. Tiek, kiek šiukšlių pririnkome šiandien, anksčiau tikrai nesurinkdavome“, – kalbėjo Ingrida Šulcienė, veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja.

Išveš seniūnija

Jau miesto seniūnija yra sutarta, kad visos surinktos šiukšlės bus surinktos ir išvežtos. Policijos pareigūnų talkos prisijungė ir gretimuose garažuose dirbę žmonės, patys apsikuopę savo teritorijas.

Taip teritorija atrodė prieš kelias dienas:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.