Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai šį pavasarį tradiciškai lankosi Kėdainių rajono seniūnijose, kur atsiskaito visuomenei už praėjusių metų veiklą, aptaria kriminogeninę situaciją, betarpiškai bendrauja su bendruomenės nariais, išgirsta, kuo jie gyvena, atsako į iškilusius klausimus. Praėjusią savaitę tokie susitikimai jau vyko Vilainių, Pelėdnagių ir Krakių seniūnijose. Jose su gyventojais susitiko policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis, Prevencijos poskyrio viršininkė Danutė Mykolaitienė, Organizacinio poskyrio viršininkė Vida Četrauskienė, bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė, tas seniūnijas prižiūrintys Prevencijos poskyrio ir Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai.

Policijos komiasariato viršininkas (antras iš dešinės) susitiko su Pelėdnagių seniūnijos seniūnu ir gyventojais.

Policijos komiasariato viršininkas (antras iš dešinės) susitiko su Pelėdnagių seniūnijos seniūnu ir gyventojais.

Bendrą kriminogeninę situaciją rajone susitikimų metu apžvelgė viršininkas G. Dirmeikis.
,,Mūsų visų tikslas – dirbti kartu, kad gyventume saugiau“, – pažymėjo jis. Pasak policijos komisariato viršininko, vien policijos darbo ir pastangų nepakanka, reikia ir visų gyventojų pagalbos. Viršininkas kalbėjo apie turto apsaugos priemones, saugią kaimynystę, pabrėžė, kad labai svarbu teikti informaciją policijai.
Apie situaciją kiekvienoje seniūnijoje plačiau kalbėjo tą seniūniją prižiūrintys Prevencijos poskyrio tyrėjai. Jie aptarė kriminogeninę situaciją, ,,skaudžiausias“ seniūnijos problemas, prašė gyventojų informuoti apie įtartinus asmenis, žinomai vykdomas nusikalstamas veikas.
Savo veiklą pristatė ir bendruomenės pareigūnė A. Mickevičienė.
„Mano darbo pagrindas, padedant jums, yra kurti saugią aplinką“, – pažymėjo pareigūnė.
Klausimų ir pasiūlymų policijos pareigūnams pateikė seniūnai, seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, mokymo įstaigų atstovai, kiti aktyvūs visuomenės nariai. Džiugu, kad visose seniūnijose daug gražių žodžių pasakyta apylinkės inspektorių atžvilgiu, jie apibūdinti kaip žmogiški, paslaugūs, profesionalūs pareigūnai, gelbstintys ne tik darbo valandomis.

Susitikimo su Krakių seniūnijos bendruomene metu.

Susitikimo su Krakių seniūnijos bendruomene metu.

Visose jau aplankytose seniūnijose gyventojai kalbėjo apie panašias problemas: tam tikrose vietose besirenkančius girtaujančius asmenis, jaunimą, kuris dažnai nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimų, rizikos grupes šeimas, kuriose auga neprižiūrimi vaikai. Policijos komisariato viršininkas G. Dirmeikis pažymėjo, kad policija pagal kompetenciją imsis priemonių dėl problemų šalinimo.
Susitikimuose išdalinti konkursų ,,Saugi seniūnija – saugus Kėdainių rajonas 2014“, „Geriausias (-ia) apylinkės inspektorius (-ė) 2014“ ir „Geriausia nepilnamečių reikalų pareigūnė 2014“ nuostatai, skatinta aktyviai dalyvauti šiuose konkursuose, rodyta vaizdinė medžiaga.
Paskutinis susitikimas su gyventojais įvyks balandžio 15-ąją.

Kėdainių r. PK informacija

About The Author

Related Posts

2 Responses

  1. Arnoldui

    „Policijos pareigūnai susitinka su gyventojais“ – bliamba, to dar betrūko, kad su policininkai su gyventojais nesusitiktų…

    Atsakyti
  2. Alvydas

    Tai negi būtų geriau, kad iš kabinetų neišeitų. Kita vertus, jei tuos išėjimus reklamuoja, matyt, jie – ne itin dažni.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.