Nuo vasario 3-osios Kėdainių rajono policijos komisariatą palieka penkerius metus jam vadovavęs Dainius Dobilas. Jo vietą, rotacijos komisijos sprendimu, užima buvęs Kauno miesto Centro policijos komisariato vadovas Gintautas Dirmeikis.

Naujasis Kėdainių rajono policijos komisariato vadovas vidaus reikalų sistemoje dirba 22 metus.

Naujasis Kėdainių rajono policijos komisariato vadovas vidaus reikalų sistemoje dirba 22 metus.

G. Dirmeikis vidaus reikalų sistemoje dirba 22 metus. „Darbą policijoje pradėjau nuo paprasto policininko. Teko ir gatvėse patruliuoti. Vėliau dirbdamas kilau karjeros laiptais, kol nuo 2004-ųjų užėmiau Kauno miesto Centro policijos komisariato vadovo vietą“, – trumpai save pristato naujasis Kėdainių policijos komisariato vadas. G. Dirmeikis sako, jog Kėdainiuose darbai kiek skirsis nuo veiklos Kaune: „Nors Kėdainių rajonas, palyginus su Centro komisariato teritorija, yra saugesnis, naujame darbe turėsiu daugiau pareigų: teks rūpintis nauja man veikla – Kelių policijos darbų, vėliau rudeniop veiklą vėl pradės dabar remontuojama areštinė. Jokių iššūkių nebijau, juolab, kad Kėdainiuose dirba puikūs pareigūnai“, – sakė G. Dirmeikis. Naujojo komisaro teigimu, jis kuo greičiau stengsis susipažinti su rajonu ir jo visuomene, aplankys seniūnijas. „Manau, kad tęsiu pradėtus darbus. Visas kolektyvas sieksime garantuoti gyventojų saugumą, o aš asmeniškai tikiuosi prisidėti prie mandagių, kultūringų pareigūnų ugdymo“, – būsimus darbus dėstė G. Dirmeikis.

Kol kas naujasis Policijos komisariato vadovas neplanuoja keisti gyvenamosios vietos. Į darbą Kėdainiuose jis žada iš Kauno važinėti kiekvieną dieną.

Kėdainius paliekantis D. Dobilas tapo Kauno miesto Santakos policijos komisariato viršininku.

D. Dobilas tapo Kauno miesto Santakos policijos komisariato viršininku.

D. Dobilas tapo Kauno miesto Santakos policijos komisariato viršininku.

„Per tuos penkerius metus save pradėjau laikyti kėdainiečiu: jau vien dėl to, kad žiūrint „Žalgirio“ ir „Nevėžio“ krepšinio rungtynes sirgau už Kėdainių komandą. Labai džiaugiuosi ir kolektyvu – geru, darbingu. Palieku tikrai stiprią komandą. Ar gaila išvykti? Taip, žinoma“, – sakė D. Dobilas.

Policija yra pirmoji ir kol kas vienintelė vidaus reikalų sistemos įstaiga, kuri savarankiškai įtvirtino rotacijos tvarką ir realiai ją įgyvendino.

About The Author

Related Posts

2 Responses

  1. Kedainietis

    Man, tiesa sakant, ta tvarka keistoka. Kodėl gi Kėdainių policijai turi vadovauti kauniečiai? Kuo jie geresni už vietinius pareigūnus? Neabejoju, jog neva įtikinamų paaiškinimų galima prigalvoti, tačiau aš visgi nematau privalumų, tarkime, tame, kad Kėdainių policijos vadas kas diena važinėja į darbą iš Kauno. Paprastai tie „atkeltieji“ nesuinteresuoti imtis rimtesnių pertvarkymų ar ką nors esminio daryti – svarbiausia, išlaukti iki kadencijos pabaigos, kad būtų galima vėl grįžti namo.

    Atsakyti
  2. eks kedainietis

    Na ko noreti Kedainiuose mazai policijos beto ji bijo ka daryti. Pagalvokit 2012 sudeginamas Pelednagiu igaliotinio kabinetas 2013 ten pat metama granata.Tai teroras ir kaltu nera.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.