Kėdainių rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. prašoma visuomenės pagalbos.

2017-11-14 apie 18.00 val. parduotuvėje Kėdainiuose, „Lidl“, mergina nuėjusi į tualetą ant radiatoriaus pasidėjo savo piniginę ir pamiršusi ją išėjo iš parduotuvės. Po keleto minučių grįžusi atgal rado savo piniginę, tačiau iš jos buvo pavogti pinigai (eurai).

Parduotuvėje įrengtomis vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuota, kad iš tualeto išėjus nukentėjusiajai, iškart užeina prie tualeto durų stovėjusi mergina (apie 26 m amžiaus, apie 160 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių ilgų plaukų, vilkėjo paltą). Po kelių akimirkų mergina atidaro tualeto duris ir į vidų pakviečią vaikiną (apie 170 cm ūgio, apie 25 m amžiaus, vidutinio kūno sudėjimo, trumpų tamsių plaukų, vilkėjo juodos spalvos striukę). Po kelių minučių iš tualeto pirmoji išeina mergina už jos vaikinas ir jie pasišalina iš parduotuvės.

Prašome atsiliepti asmenis, atpažinusius šiuos asmenis bei turinčius tyrimui reikšmingos informacijos. Jūsų informacijos laukia Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Dalius Gaurilčikas (Kėdainiai, A. Mickevičiaus g. 25, 109 kab.), tel. 8 655 71 188, el. p. dalius.gaurilcikas@policija.lt 

Iš anksto dėkojame už pagalbą tiriant šį įvykį.

Įtariamoji.

Įtariamasis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.