Po smūgio į savus vartus – lygiosios

0

„Nevėžio“ futbolininkai ilsėtis išeina ne pačios geriausios nuotaikos – Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos dvikovoje namuose su „Šilutės“ vienuolike kėdainiečiai pelnė du įvarčius, tačiau šventė lygiąsias 1:1.

55_futbolas_001Kėdainių miesto stadione nuo pat pirmų akimirkų virė atkakli kova, nes šeimininkams, šilutiškių jau kuris laikas nepavyksta parklupdyti savo aikštėje. 2012-ųjų bei 2013-ųjų metų I lygos sezonuose „Nevėžis“ namuose žaisdamas su „Šilute“ patyrė pralaimėjimus vienodu rezultatu 0:1.

Šiemet kėdainiečiai jau žaidė pirmojo rato rungtynes su FK „Šilute“. Rungtynės vykusios Šilutėje „Nevėžiui“ susiklostė sėkmingai – 3:2 nugalėjo Sauliaus Vertelio auklėtiniai.

Tad šįkart ambicijų palaužti svečius kėdainiečių stovykloje netrūko. Jau 16 susitikimo minutę Rokas Mikuckis nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Nevėžį“ į priekį. Daugiau įvarčių pirmojoje rungtynių pusėje pelnyti nepavyko.

55_futbolas_002Po pertraukos „Nevėžio“ saugas Rimvydas Lipnevičius neatsargiai pasiuntė kamuolį savo vartų link ir jis šilutiškiams išplėšė lygiąsias.

Kad ir kaip Kėdainių futbolininkai spaudė svečius, iškovoti pergalės jiems nepavyko.

Šiose rungtynėse „Nevėžio“ ekipai talkino tik šią savaitę į Kėdainius atvykęs žaidėjas iš Kipro Nikola Vitorovič.

Po taikių lygiųjų „Nevėžis“ liko antrojoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Nevėžiui“ nuo 2012 metų nepavyksta nutraukti prakeiksmo ir savo aikštėje įveikti šilutiškių futbolininkų.

Kitos rungtynės po pertraukos „Nevėžio“ laukia rugpjūčio pradžioje.