Po sėkmingo įsibėgėjimo Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėse „Nevėžio“ futbolininkai krito duobėn ir po šešių iš eilės pergalių turėjo nuryti pralaimėjimo kartėlį. Savo aikštėje kėdainiečiai rezultatu 0:2 nusileido Kazlų Rūdos „Šilo“ vienuolikei.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ ne kartą užgulė „Šilo“ vartus, tačiau taikliai baigti regztų atako kėdainiečiams nepavyko.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ ne kartą užgulė „Šilo“ vartus, tačiau taikliai baigti regztų atakų kėdainiečiams nepavyko.

Įvarčius svečiams pelnė Aurimas Raginis (73 minutę) ir akimirkai iki nuaidint finaliniam švilpukui suvalkiečių pergalę užtvirtino Ramūnas Mačežinskas.

Po dvikovos Kėdainių ekipos treneris Darius Urbelionis sakė, kad „Nevėžio“ pralaimėjimą nulėmė itin kieta varžovų gynyba: „Mes niekaip negalėjome pramušti „Šilo“ gynybos. Jų aukšti ir stiprūs žaidėjai liko neįveikti. Laikui bėgant nuvargome, praradome koncentraciją ir buvome skaudžiai nubausti. Lieka tik stengtis, dirbti ir taisyti klaidas.“

„Šilo“ strategas Saulius Vikertas prisipažino, jog jo komanda tikėjosi labai atkaklios kovos: „Važiuodami į Kėdainius žinojome, kad laukia stiprus varžovas. Nors pirmas kėlinys buvo ne mūsų, tačiau antrajame perėmėme iniciatyvą ir pelnėme įvarčius. Džiaugiuosi už savo jauną ir labai neblogai susižaidusią bei puikiai sutariančią komandą.“

Po šių rungtynių „Nevėžis“ ir „Šilas“ turi po 30 taškų ir abi ekipos užima lyderių pozicijas.

Kitas rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ namuose žais birželio 24 dieną, trečiadienė, 18 valandą su Panevėžio „Panevėžio“ komanda.