Praėjusieji metai bendrovei „Kėdainių butai“ – vieni įsimintiniausių. Virš 120 daugiabučių namų administruojanti bendrovė, pasak vadovo Alvydo Kleivos, po daugelio metų ne tik dirbo pelningai, bet ir įsigijo itin reikalingos technikos, leidžiančios operatyviai vykdyti veiklą.

„Kėdainių butai“ vadovas Alvydas Kleiva džiaugiasi, kad bendrovė pernai ne tik dirbo pelningai, bet ir įsigijo taip reikalingas transporto priemones.

„Nepaisant to, kad dar 2016 metų pabaigoje bendrovės „Kėdainių butai“ situacija buvo išties prasta, džiaugiuosi, kad 2017 metais pavyko ją kardinaliai pakeisti, – teigia 2016 metų viduryje daugiabučius namus administruojančiai bendrovei pradėjęs vadovauti A. Kleiva. – Pernai mums ne tik pavyko uždirbti 40 tūkstančių eurų pelno, bet tuo pat įsigijome ir septynias transporto priemones, kurių jau seniai reikėjo, siekiant užtikrinti operatyvų darbą“.

Svarbiausia operatyvumas

„Jeigu pas žmones žiemos metu, pavyzdžiui, sutrūko radiatorius, mes turime reaguoti operatyviai ir kuo skubiau atlikti remonto darbus. Tačiau tai galime daryti tik dabar, kai įsigijome taip reikalingas transporto priemones. Deja, bet man pradėjus dirbti, bendrovės darbuotojai į iškvietimus važinėjo visuomeniniu transportu. Tai apie kokį operatyvumą buvo galima kalbėti…“ – pasakojo A. Kleiva.

Galima sakyti, kad dar prieš keletą metų bendrovės darbuotojų naudojama technika buvo apverktinos būklės. Todėl šiuo metu daug dėmesio skiriame jos atnaujinimui bei modernizavimui, ir tai pajuto ne tik įmonės darbuotojai, kurie daug greičiau gali šalinti gedimus, bet ir gyventojai, pastebintys vis gerėjančią „Kėdainių butų“ teikiamų paslaugų kokybę.

Bendrovės „Kėdainių butai“ vadovas Alvydas Kleiva

Todėl pernai buvo nuspręsta įsigyti septynis automobilius. Šešis – VW „Caddy“ ir vieną Renault „Master“, kuriame bus sumontuota pažangi daugiabučių namų priežiūrai reikiama technika. Taip pat pernai įsigyta ir moderni vamzdynuose esančių kalkių plovimo įranga.

Dirbti tapo paprasčiau

„Galima sakyti, kad dar prieš keletą metų bendrovės darbuotojų naudojama technika buvo apverktinos būklės. Todėl šiuo metu daug dėmesio skiriame jos atnaujinimui bei modernizavimui, ir tai pajuto ne tik įmonės darbuotojai, kurie daug greičiau gali šalinti gedimus, bet ir gyventojai, pastebintys vis gerėjančią „Kėdainių butų“ teikiamų paslaugų kokybę“, – sako bendrovės vadovas.

A.Kleivos teigimu, praėjusiais metais buvo daug dėmesio skiriama ne tik jau esamų paslaugų kokybės gerinimui, bet ir naujų paslaugų kūrimui. Viena tokių – daugiabučių namų laiptinių valymas.

„Galima sakyti, kad gyventojai labai noriai šią paslaugą užsako. Suprantama, juk gyventojai šiais laikais daug dirba, turi kitų rūpesčių, todėl apie laiptinės valymą niekas net galvoti nenori“, – pasakoja A. Kleiva. Gyventojai vis labiau pasitiki

Bendrovės „Kėdainių butai“ vadovas pasakoja, kad praėjusiais metais daug dėmesio buvo skirta daugiabučių namų stogų modernizavimui. Ypač tų namų, kurių gyventojai nepanoro atlikti viso namo renovacijos.

„Pernai keitėme visą J. Basanavičiau gatvės 13 namo stogą, atnaujinome lietaus nutekėjimo sistemą, keitėme langus. Visi darbai buvo atlikti iš gyventojų sukauptų lėšų. Kituose namuose buvo atlikti šilumos bei vandens sistemų modernizavimo darbai. Matome, kad gyventojai mūsų specialistais vis labiau pasitiki ir patiki net pačius sudėtingiausius darbus“, – teigė A. Kleiva.

Daug teigiamų pokyčių bendrovės „Kėdainių butai“ veikloje pastebi ir Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, kurio teigimu, bendrovei pradėjus vadovauti A. Kleivai jos veikla ne tik tapo skaidresnė, bet ir labiau orientuota į pagalbą daugiabučių namų gyventojams.

„Šios bendrovės pagrindinė veikla – padėti žmonėms. Kokių jie problemų savo būste beturėtų. Todėl labai džiaugiuosi, kad po truputį „Kėdainių butai“ tampa tokia įmone, kuria kėdainiečiai pasitiki ir vertina. Puikiai matome, kad įdėjus pastangų, gana greitai galima pasiekti apčiuopiamų rezultatų“, – pabrėžė S. Grinkevičius.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.