Skandalo sūkuryje dėl galimo lažybų skandalo atsidūrę „Nevėžio“ krepšininkai sezono finišo tiesiojoje patyrė skaudžią nesėkmę. Namuose kėdainiečiai rezultatu 69:93 (12:23, 13:31, 23:18, 21:21) nusileido šeštojoje turnyrinės lentelės vietoje esančiai „Dzūkijai“.

Į skandalų sūkurį patekęs „Nevėžis“ namuose neatsilaikė prieš „Dzūkijos“ ekipą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais (5:4). Tačiau netrukus „Dzūkija“ surengė spurtą ir nutolo (5:12) nuo šeimininkų. Po Osvaldo Mačernio taiklaus tolimo metimo ketvirčiui baigiantis skirtumas pirmą kartą rungtynėse išaugo iki dviženklės ribos – 12:23.

Antro kėlinio pradžioje alytiškiai toliau tolo ir jų pranašumas išaugo iki 18 taškų (12:30). Netrukus skirtumas perkopė 21 taško ribą (14:35). Po dviejų kėlinių svečiai buvo susikrovę 25 taškų persvarą – 25:54.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą (29:54). Į tai „Nevėžis“ atsakė spurtu 12:2 (48:72).

Prabėgus penkioms ketvirto kėlinio minutėms „Dzūkija“ turėjo solidžią 19 taškų persvarą (65:84). Per likusias minutes komandos dar spėjo apsikeisti taškais ir lengvą pergalę šventė alytiškiai – 69:93.

Po rungtynių Kėdainių ekipos treneris Mindaugas Budzinauskas neslėpė apmaudo. Jo teigimu, komandoje tvyro slogi nuotaika dėl kilusių lažybų įtarimų. Be to, komanda neseniai atsisveikino su trimis žaidėjais, o likę krepšininkai jau yra gerokai pervargę.

„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Vaidotas Volkus, pelnęs 22 taškus, ir 11 taškų pataikęs Andrius Aleksandrovas.

„Dzūkiją“ į pergalę vedė Paulius Dambrauskas, pelnęs 20 taškų.

„Nevėžio“ šiame sezone dar laukia dvejos rungtynės – balandžio 25-ąją kėdainiečiai išvykoje susikaus su Utenos „Juventus“ komanda, o balandžio 28 dieną 19 valandą namuose žais atidėtas dėl galimo lažybų skandalo rungtynes su „Mažeikiais“.