Nors Kėdainių „Nevėžio“ ekipa po pirmojo kėlinio turėjo 15 taškų deficitą, antroje rungtynių dalyje atsibudo ir iškovojo itin sudėtingą pergalę.

Darjušo Lavrinovičiaus nesustabdęs „Nevėžis“ po atkaklios kovos 80:78 (11:26; 22:17; 24:17; 23:18) palaužė Prienų „Skycop“ krepšininkus.

„Skycop“ ekipa rungtynes pradėjo itin galingai ir jau po pirmųjų dešimties minučių prieniškiai pirmavo 26:11. Vis dėlto antrąjį ketvirtį „Nevėžis“ pradėjo spurtu 9:3 ir sumažino skirtumą iki vienženklio (20:29). Nepaisant to, „Skycop“ į ilgąją pertrauką sugebėjo išeiti turint dviženklę persvarą (43:33).

Po pertraukos „Nevėžis“ surengė dar vieną spurtą ir po atkarpos 11:4 turėjo jau tik trijų taškų deficitą (44:47). O likus žaisti dvejoms minutėms iki ketvirčio pabaigos Chauncey Collinsas baudų metimais sugebėjo išvesti „Nevėžį“ į priekį – 52:51.

Nors dar prieš lemiamą ketvirtį „Skycop“ susigrąžino menką pranašumą (60:57), ketvirtąjį kėlinį „Nevėžis“ pradėjo spurtu 7:0 ir perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Po to komandos keitėsi tolimais metimais, o likus žaisti pusketvirtos minutės po Mindaugo Lukauskio tritaškio rezultatas tapo lygus – 72:72. Vis dėlto likus žaisti mažiau negu trims minutėms Nikita Balašovas pelnė du taškus su pražanga (76:74), o negana to, penktąją asmeninę pražangą užsidirbo ir D. Lavrinovičius.

Likus minutei iki susitikimo pabaigos O. Varanauskas prametė dvitaškį, o M. Varnas pataikęs tik vieną baudą išvedė „Nevėžį“ į priekį – 79:78. Tas pats O. Varanauskas kitoje aikštės pusėje prametė iš toli, o N. Balašovas vienu tiksliu baudos metimu padidino „Nevėžio“ persvarą iki dviejų taškų.

„Skycop“ savo atsakymui turėjo 11 sekundžių, tačiau N. Bološovas blokavo Michaelo Bruesewitzo metimą ir išplėšė pergalę „Nevėžiui“.

„Nevėžis“: Gabrielius Maldūnas (8 atk. kam.) ir Martynas Varnas (8 atk. kam.) po 14, Nikita Balašovas ir Regimantas Miniotas (5 atk. kam.) po 9, Aidas Einikis, Chauncey Collinsas (1/8 metimai), Ignas Labutis (9 min.) ir Valdas Vasylius po 7.
„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 24 (7 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 17 (9 rez. perd.), Mike‘as Bruesewitzas 13 (6 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 8 (9 atk. Kam., 7 rez. perd.).