Keletą dienų buvę gaivesni orai ilgai neužtruks, o šiandien vėl temperatūra šoktels iki 23–28 laipsnių. Visą savaitgalį numatomi labai šilti ir ramūs orai, o taip reikalingos drėgmės galima tikėtis antroje kitos savaitės pusėje.

Šiandien įsivyraus mažai debesuoti orai, tik dieną šiauriniu šalies pakraščiu praplauks debesys, kurie, tiesa, lietaus neatneš. Naktį temperatūra sieks 8–13, o dieną vėl grįš labai šilti orai – temperatūra šoktels iki 23–28 laipsnių šilumos, pajūryje šils iki 20–22 laipsnių.

Pasak sinoptikų, savaitgalis numatomas sausas, saulėtas, ramus ir labai šiltas. Dienomis temperatūra daug kur svyruos apie 25 laipsnius šilumos. Lietaus nenumatoma. Šiek tiek drėgmės galime sulaukti pirmadienį – vietomis gali palynoti, tačiau negausiai, o karštis vietomis šoktels iki 30 laipsnių.

Antradienį gali palyti jau daugelyje rajonų, o, kalbant apie gausesnį lietų, tikėtina, kad jis augmeniją atgaivins antroje savaitės pusėje – ketvirtadienį arba penktadienį tikimasi sulaukti liūties su perkūnija.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.