Viena pagrindinių priemonių sukurti jaukumą ir šilumą namuose – langai. Renkantis langus svarbi ne tik jų kokybė, sandarumas ar funkcionalumas, bet ir dizainas. Juk nuo jo priklausys tiek jūsų namų interjeras, tiek eksterjeras (jei gyvenate nuosavame name). Kol kas populiariausiu ir funkcionaliausiu variantu laikomi plastikiniai langai. Kokios jų tendencijos vyrauja 2019 metais?


Daugiau stiklo

Pastaruoju metu tiek interjero dizaineriai, tiek individualūs klientai vis dažniau renkasi didesnius stiklo paketus ir plonesnius rėmus. Tokie plastikiniai langai padeda padidinti natūralios šviesos patekimą į namus, o tai suteikia modernumo, estetikos, vizualiai padidina erdves.

Tamsesni rėmai

Turbūt daugeliui įprasta, kad plastikiniai langai paprastai turi baltai dažytus rėmus. Visgi ši tendencija pamažu keičiasi ir 2019-ais metais vis daugiau namų savininkų renkasi kitokių spalvų rėmus ir juos derina pagal savo asmeninį skonį arba interjero planą.

Ekologija

Galvodami apie sprendimus namams, žmonės dabar kaip niekada daug dėmesio skiria ekologijai. Todėl daugelis plastikinių langų gamintojų į rinką įveda prekes, kurios pagamintos iš bešvinio, aplinkai saugesnio profilio. Tokie langai yra ne tik ekologiški, bet ir pasižymi patvarumu, stabilumu, atsparumu išoriniam poveikiui. Ekologiškų langų sudėtyje esančios medžiagos nekenkia nei aplinkai, nei žmonių sveikatai, jas vėliau galima perdirbti.


Panoraminiai langai

Žmonės vis dažniau nori, kad į namus patektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos, todėl jau kurį laiką itin populiarūs dideli plastikiniai langai nuo lubų iki grindų, kitaip dar vadinami vitrininiais arba panoraminiais. Tokie langai ne tik užtikrina daug šviesos namuose, bet ir panaikina ribą tarp jų vidaus ir išorės, todėl galite labiau susilieti su gamta ir jus supančia aplinka. Šis sprendimas ypač dažnas šiuolaikinės architektūros namuose, jį renkasi žmonės, vertinantys modernų, minimalistinį, futuristinį stilių.

Kaip pasirinkti tinkamai?

Renkantis plastikinius langus vertėtų atsižvelgti ir į vyraujančias tendencijas, ir į kitus svarbius aspektus. Pagrindiniai plastikinių langų parametrai yra profilis, stiklo tipas, šilumos laidumo koeficientas ir kiti smulkūs papildomi elementai, priklausantys nuo jūsų poreikių ir planuojamo būsto interjero. Jei patiems sunku pasirinkti tinkamą sprendimą, rekomenduojame pasikonsultuoti su langų gamintojais arba interjero dizaineriais, kurie padės pritaikyti plastikinių langų tipą ir kitas savybes.

Daugiau informacijos: Jolista Plastikiniai Langai

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.