Šių metų Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėse savo aik­štėje „Nevėžis“ startavo pergalingai. 

54-asis sezonas „Nevėžio“ futbolininkams žada būti intensyvus ir įdomus.

54-asis sezonas „Nevėžio“ futbolininkams žada būti intensyvus ir įdomus.

Kėdainių futbolininkai rezultatu 2:1 (2:1) įveikė ambicingą Telšių „Džiugo“ vienuolikę. Pasak „Nevėžio“ stratego Vitalijaus Stankevičiaus, žemaičiai šiųmečiame sezone turi daug ambicijų užkopti ant prizininkų pakylos ir jau pirmajame susitikime rezultatu 3:0 pranoko FK „Trakai B“ komandą. Tuo tarpu „Nevėžis“ pirmojoje dvikovoje išvykoje Radviliškyje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Lokomotyvo“ ekipa.
Dvikovą su telšiškiais Kėdainių futbolininkai pradėjo itin galingai – jau pirmajame kėlinyje šeimininkai pasižymėjo dusyk: po įvartį pelnė Aretas Gėgžna ir Evaldas Kugys. Varžovai į tai atsakė vienu taikliu smūgiu. Pirmą kėlinį pasiektas rezultatas nepakito ir iki rungtynių pabaigos.
Su viena pergale ir vieneriomis lygiosiomis „Nevėžis“ šešiolikos ekipų rikiuotėje užima aštuntąją vietą.

Pradėjo 54-ąjį sezoną
Pirmosios namų dvikovos išvakarėse „Nevėžio“ klubas surengė oficialų prisistatymą. „Nevėžis“ startuoja 54-ajame sezone. „Šiemet mūsų laukia nelengvas ir įdomus sezonas. „Nevėžis“ kausis trimis frontais – Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos pirmenybėse, LFF Taurės varžybose ir UEFA REGION CUP varžybose, kurios, beje, planuojamos ir Kėdainiuose. Šįmet Pirmos lygos čempionate dalyvauja ne viena pajėgi komanda, daug jų nusitaikiusios į medalius. „Nevėžio“ futbolininkai tikrai nežada sudėti ginklų. Komanda nusiteikusi kautis kiekvienose varžybose ir pergalėmis džiuginti Kėdainių futbolo sirgalius“, – pristatydamas sezoną sakė futbolo klubo „Nevėžis“ direktorius Saulius Skibiniauskas.
„Nevėžio“ komandoje šįmet daug perspektyvaus jaunimo. Komandos vadovai džiaugiasi ir puikiais naujokais: Iš „Kauno“ atvykusiais vartininku Nemanja Bjelan ir saugu Rimvydu Lipnevičiumi, buvusiais „Lietavos“ žaidėjais saugais Almantu Vansevičiumi ir Aretu Gėgžna, taip pat Kaune rungtyniavusiais gynėju Deividu Gražiu ir puolėju Deividu Stradalovu ir iš Alytaus atvykusiu puolėju Modestu Atmanavičiumi.

Žaidėjams linki gražių pergalių
Treneris Vitalijus Stankevičius pažadėjo, kad jo auklėtiniai pergalių sieks kiekvienoje dvikovoje: „Dar tik gludiname žaidimą. Juk kartu treniryuojamės vos porą mėnesių, o tai yra per trumpas laikas, kad galėtume pasigirti susižaidimu. Neramina tai, kad traumą patyrė ir laikinai iš žaidimo iškrito vartininkas. Be to, nežinia, kaip mums seksis puolime. Darysime viską, kad galėtume patys džiaugtis ir sirgalius pradžiuginti gražiomis pergalėmis.“
Susipažinti su komanda atvykę Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius, pagrindinio rėmėjo bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Robertas Neimontas, Tarybos narys Darius Petrauskas, UAB „Fortera“ direktorius Egidijus Kriščiūnas futbolininkams linkėjo stiprios sveikatos, darnaus žaidimo ir pergalių tiek savo aikštėse, tiek išvykose.

Augina perspektyvią pamainą
LFF I lygoje žaidžianti „Nevėžio“ komanda – tik ledkalnio viršūnė. Iš viso po klubo vėliava treniruojasi dar devynios vaikų ir jaunimo komandos: „Nevėžis-2” jaunimo komanda žaidžia LFF III lygoje Kauno apskrities pirmenybėse, dar penkios vaikų ir jaunimo komandos dalyvauja LFF vaikų ir jaunių organizuojamuose Lietuvos čempionatuose. Dvi „Nevėžio“ septynmečių ir aštuonmečių vaikų komandos tik treniruojasi ir rengiasi ateities kovoms. Gausėja ir „Nevėžio“ merginų komandos gretos – kėdainietės jau netolimoje ateityje planuoja taip pat dalyvauti Lietuvos čempionatuose.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.