Finišavo 2017-2018 metų Kėdainių rajono mažojo futbolo pirmenybės, kuriose nugalėjo komanda „Kėdainiai“. Tradicinis turnyras sutraukė net 12 komandų.

Įtemptose rungtynėse dėl pirmosios vietos „Kėdainiai“ rezultatu 5:5 sužaidė lygiosiomis su „Bronu“ ir šių lygiųjų pakako „Kėdainių“ komandai. Abi komandos surinko po lygiai taškų (31), bet įmuštų-praleistų įvarčių santykis palankesnis buvo „Kėdainių“ ekipai. Trečioji vieta atiteko „Vilainių“ komandai.

„Kai rudenį baigiasi pagrindinis sezonas, turime futbolo rajono taurės varžybas, kurias jau daugelį metų remia „Daumantai LT“, o po jų vyksta rajono pirmenybės. Džiaugiamės, kad į šį turnyrą sugrįžta kėdainiečiai, kurie būna išvykę į kitas komandas, į kitas šalis. Jie prisijungia ir su malonumu varžosi. Kaip kalbėjome su klubo vadovu Sauliumi Skibiniausku, iš karto po šio turnyro pajėgiausi futbolininkai pradės ruoštis šių metų šalies futbolo čempionatui. Manau, kad mūsų reprezentacinės komandos „Nevėžis“ laukia tikrai rimti iššūkiai, jai keliamos nemažos užduotys“, – sakė Gediminas Misius, Kėdainių rajono savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas.

Pirmąją vietą laimėjusioje „Kėdainių“ komandoje žaidęs Martynas Šležys sakė, kad komandą suburti pirmenybėms nebuvo sunku.

„Šiais metais tapome nugalėtojais – nors paskutines varžybas sužaidėme lygiomis, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio užėmėme pirmąją vietą. Su komandos draugais kartu žaidžiame, sportuojame, tad suburti nesunku. Kiekvienais metais kolektyvas išlieka panašios sudėties ir beveik kiekvienais metais tampame prizininkais“, – sakė futbolininkas.
Pirmenybes organizuoja futbolo klubas „Nevėžis“ ir Kėdainių rajono savivaldybės Sporto ir turizmo skyrius.