perlasDebiutanto sėkmė – taip galima įvardinti 29 m. ūkininko iš Kėdainių laimėjimą e-loterijoje „Deimantai“. Jaunas vaikinas, vos tik susikūręs žaidėjo paskyrą „Perlas“ loterijos internetiniame puslapyje, įsigijo bilietą už 1 eurą ir laimėjo solidžią 20 tūkstančių eurų sumą.

Ūkininkaujantis vyras pasakojo, kad nusprendė išbandyti e-loterijas, nes jo draugas jau turėjo žaidėjo paskyrą, o jis tik norėjo draugui įrodyti, jog laimėti neįmanoma. Todėl, kai tik pirmą kartą sužaidus e-loteriją „Deimantai“, pasirodė užrašas „Jūs laimėjote!”, kėdainiškis negalėjo patikėti savo akimis. „Galvojau, gal žaidžiau bandomąją versiją?“ – savimi abejojo laimėtojas. Tik vėliau supratęs, kad žaidimas ir laimėjimas – tikri, ėmė džiaugtis savo sėkme. „Tai stebuklas ir matyt, taip gali atsitikti tik kartą gyvenime“, – džiaugsmingai pasakojo ūkininkas.

E-loterijos „Deimantai“ žaidėjas planų, kur išleis laimėtus pinigus, nenorėjo atskleisti. „Surasiu, kur padėti“, – sakė paslaptingai nusiteikęs laimėtojas.

* Laimėtojas dėl asmeninių priežasčių nenorėjo viešintis. „Perlas“ loterijos gerbia šį prašymą ir neskelbia laimėtojos vardo ir pavardės.

“Olifėja” inf. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.