Birželio 16-oji esamiems ir buvusiems Pernaravos krašto gyventojams buvo šventinis – miestelis minėjo gimtadienio šventę – „PERNARAVAI 670“.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius apdovanojo Pernaravos kraštui nusipelnius kraštiečius.

,,Labai smagu, kad ne tik pačios Pernaravos, bet ir visos seniūnijos gyventojai švenčia solidų jubiliejų. Iš tiesų mūsų Kėdainių krašto žmonės moka švęsti, organizuoti tokius renginius, o Pernaravos kraštas visad garsėjo kūrybingais, darbščiais ir sąžiningais žmonėmis” – sveikindamas visus Pernaravos gyventojus su gražiu jubiliejumi ir linkėdamas visa ko geriausio, sakė rajono vadovas S. Grinkevičius.

Nuo pat ankstaus ryto vyko žvejų varžybos, vėliau – Pernaravos seniūnaitijų sportinės žaidynės, Pernaravos bažnyčioje buvo laikomos Šv. Mišios už visus Pernaravos krašto žmones. Seniūnijos kiemelyje atidengtas jubiliejinis akmuo. Pavakare visi susirinkę į mokyklos stadioną, apžiūrėjo visų seniūnaitijų kiemelius, kuriuose jos išradingai prisistatė, vaišinosi paruoštomis vaišėmis, susitikę senus pažįstamus, bendravo. Šventiniame koncerte pasirodė Krakių kultūros centro pučiamųjų instrumentų ansamblis bei jaunimo grupė ,,Metras 90“ (vad. J. Stankevičius), Kėdainių kultūros centro folkloro ansamblis „Jorija“, legendinė grupė „Vairas“. Vakarą vainikavo gegužinė su Kęstučiu Valioniu.

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.