Būtent taip po šeštadienio Lietuvos krepšinio lygos rungtynių Kėdainiuose tarp „Nevėžio“ ir Alytaus „Dzūkijos“ sakė šeimininkų strategas Ramūnas Cvirka.

„Nevėžį“ į pergalę prieš „Dzūkiją“ vedė D. Gvezdauskas (Nr. 9), pelnęs 20 taškų.

Trenerio žodžius iliustruoja skaičiai – Kėdainių komanda į savo krepšį dzūkams neleido įmesti nė pusšimčio taškų, mat „Nevėžis“ pergalę šventė rezultatu 60:49 (9:9, 27:18, 18:7, 6:15).

Pirmąsias 10 minučių abi komandos žaidė itin nerezultatyviai (9:9), o pirmieji „krepšį“ antrame ketvirtyje atrišo „Nevėžio“ žaidėjai, prieš pertrauką pirmavę 9 taškais.

Kiek pailsėję šeimininkai tęsė savo sėkmingą taškų seriją, o beviltiškai atakavusi „Dzūkija“ ir toliau grimzdo, todėl lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas (54:34), nors jame svečiams ir pavyko atsilikimą apmažinti iki padoraus. Verta pažymėti, kad alytiškiai pataikė vos 6 dvitaškius metimus iš 28 – tai tik 21% taiklumas. „Nevėžį“ į pergalę vedė Darius Gvezdauskas, pelnęs 20, Grantas Johnsonas 16 taškų.

„Dzūkijos“ gretose rezultatyviausiai žaidė 10 taškų pataikęs Martynas Paliukėnas.

Po dvikovos „Nevėžio“ treneris nebuvo labai geros nuotaikos: „Žiūrovai gali džiaugtis pergale, tačiau mums tai nėra itin smagus laimėjimas. Juk turėjome net 20 taškų persvarą, tačiau ją išbarstėme. O paskutiniame kėlinyje pataikėme vos šešis taškus. Panašu, kad vyrai vos neprisižaidė per anksti patikėję pergale.“