„Nevėžio“ krepšininkai skaudžiu pralaimėjimu baigė šiųmetį sezoną. Paskutinėse rungtynėse kėdainiečių laukė itin galingas varžovas – Panevėžio „Lietkabelis“.

„Lietkabelio“ kėdainiečiams įveikti nepavyko.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai namuose 71:95 (20:26, 16:18, 16:23, 19:28) nusileido panevėžiečiams ir susitaikė su dvidešimt devintąja nesėkme.

„Lietkabelis“ reguliarujį sezoną baigė trečiojoje vietoje, o „Nevėžis“ su vos septyniomis pergalėmis į atkrintamąsias nepateko.

Paskutiniąją dvikovą „Nevėžis“ pradėjo penkiais taškais paeiliui (5:0), tačiau panevėžiečiai rezultatą persvėrė į savo pusę tik sužaidus daugiau nei penkias minutes (10:12). Visgi, tada sekė dar vienas „Lietkabelio“ spurtas (13:21), o po pirmojo kėlinio komandas skyrė šeši taškai (20:26).

Įpusėjus antrajam ketvirčiui „Lietkabelis“ padidino pranašumą iki dviženklės ribos (27:37). Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes iki ilgosios pertraukos panevėžiečiai turėjo jau šešiolikos taškų persvarą (28:44), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigę „Nevėžio“ krepšininkai sumažino savąjį deficitą iki aštuonių taškų (36:44).

Aistruoliai dėkojo „Nevėžio“ krepšininkams už žaidimą.

Tik prasidėjus trečiajam ketvirčiui „Lietkabelis“ atstatė dviženklę persvarą (36:46), o įpusėjus kėliniui jau pirmavo šešiolika taškų (41:57). Likus kiek daugiau nei minutei panevėžiečių pranašumas peržengė 20 taškų ribą (44:64). Prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė 15 taškų (52:67).

Sužaidus penkias minutes paskutiniame ketvirtyje „Lietkabelis“ turėjo solidžią šešiolikos taškų persvarą (62:78). Per likusį laiką „Nevėžis“ neišsigelbėjo ir pergalę šventė svečiai iš Panevėžio (71:95).

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Ivan Smiljaničius, Ignas Vaitkus pataikė 14, Jermaine Love 12 taškų.

„Lietkabelį“ į pergalę vedė Lorenzo Williamsas, pelnęs 16 taškų.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris P. Juodis sakė, kad nėra patenkintas sezonu: „Mes neįvykdėme savo užsibrėžto tikslo patekti į aštuonetą ir žaisti atkrintamosiose rungtynėse. Daug kartų strigo žaidimas. Dabar teks sėdėti ir akylai analizuoti padarytas klaidas.“

„Nevėžis“ su septyniomis pergalėmis į LKL atkrintamąsias nepateko.

„Nevėžio“ garbę gynęs Karolis Petrilevičius taip pat liūdėjo dėl komandos pralaimėjimų: „Gaila, kad nepavyko daugiau iškovoti pergalių. Juk mūsų tikslas buvo mažiausiai aštuntoji vieta. Asmeniškai savo pasirodymą vertinu gana neblogai, gavau nemažai žaisti. Gaila, kad nuo mūsų nusisuko sėkmė.“

Nepaisant vietos turnyrinėje lentelėje „Nevėžio“ komandos aistruoliai dėkojo krepšininkams už sezoną ir linkėjo kitąmet pasiekti užsibrėžtų tikslų.