Kėdainietis Arimantas Pocevičius nė iš tolo neprimena galingo kovotojo, kuris iš įvairių čempionatų tuščiomis negrįžta – nuolat parsiveža medalių.

Iš Paryžiaus A. Pocevičius (viršuje) grįžo iškovojęs Europos dziudo čempiono vardą.

Iš Paryžiaus A. Pocevičius (viršuje) grįžo iškovojęs Europos dziudo čempiono vardą.

Per dešimt metų, kai A. Pocevičius dalyvauja veteranų dziudo ir sambo varžybose, jis iškovojo 19 Pasaulio ir Europos čempionatų medalių, kurių keturi auksiniai.
Būtent aukso medalį kėdainietis iškovojo Paryžiuje vykusiame Europos dziudo čempionate.
73 kilogramų svorio kategorijoje kovojantis sportininkas varžosi grupėje, kur kovoja sportininkai nuo 65 iki 70 metų. Šįkart šioje grupėje dėl čempiono vardo varžėsi 14 kovotojų.
A. Pocevičiui teko įveikti keturis varžovus, kol jis pasipuošė nugalėtojo medaliu. „Pirmoje kovoje gana nesunkiai įveikiau anglą, antroje be vargo patiesiau prancūzą, trečiojoje teko pavargti su Rusijos atstovu, o finale laukė nelengva kova su praėjusių metų čempionu lenku. Smagu, kad visas kovas baigiau pergalėmis ir namo grįžau ne tuščiomis, bet su vertingiausiu apdovanojimu“, – varžybų įspūdžiais dalijosi daugkartinis čempionas.
Į šį čempionatą A. Pocevičių pirmą kartą lydėjo žmona Irena. Pasak sportininko, jo gyvenimo moteris pirmą kartą pamatė tarptautinių varžybų virtuvę ir suprato, kad medaliai reikalauja labai daug jėgų ir atsidavimo. „Gaila, kad romantiškam pasivaikščiojimui po Paryžių laiko turėjome labai nedaug. Tačiau į Eifelio bokštą pasikėlėme ir miestą nuo jo apžvelgėme“, – gera nuotaika dalijosi kėdainietis.
Po šio čempionato A. Pocevičius kiek pailsės ir pradės ruoštis Pasaulio sambo čempionatui, kuris rudenį vyks Bulgarijoje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.