Atsižvelgiant į kriminogeninę situaciją Pelėdnagių seniūnijoje, čia sustiprintos policijos pajėgos. Kėdainių policijos patrulių maršrutai kasdien dažniau nukreipiami į Pelėdnagius, o kovo 21 ir 22 d., penktadienį ir šeštadienį, naktimis čia patruliavo ne tik kėdainiečiai, bet ir kolegos iš Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės.

Pareigūnai vykdė aktyvią prevencinę veiklą, stebėjo įtartinus asmenis, transporto priemones, užtikrino viešąją tvarką ir eismo saugumą, užkirto kelią ne vienai nusikalstamai veikai. Į policijos komisariatą už girto pasirodymą viešoje vietoje arba alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje jie pristatė du asmenis, taip pat vienas asmuo pristatytas už pasipriešinimą policijos pareigūnams. Priemonių metu patikrinti 24 automobiliai.
Kovo 24-ąją Pelėdnagiuose bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė ir seniūniją prižiūrintis Prevencijos poskyrio tyrėjas Žilvinas Lavrukėnas susitiko su Pelėdnagių k. A. Koncevičiaus g. daugiabučių namų bendrijų pirmininkais. Kalbėta dėl gyventojų saugumo, jaunimo būriavimosi prie namų laiptinių, aptartos kitos aktualios namų ir gyventojų problemos. Nutarta balandžio viduryje organizuoti šių namų gyventojų bendrą susirinkimą, išklausyti jų problemas ir priimti sprendimus.
Balandžio 25-ąją numatytas policijos pareigūnų susitikimas su Pelėdnagių seniūnijos Labūnavos kaimo gyventojais.

Kėdainių r. PK informacija

About The Author

Related Posts

2 Responses

  1. Ignas

    Užleido policija Pelėdnagius ir nenori to pripažinti. Po sukrečiančių įvykių palaksto po juos savaitę kitą, pademonstruoja esą „daro viską, kad žmonės gyventų saugiai“, o po to viskas nurimsta ir teka sena vaga.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.