Pelėdnagiuose Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos penktosios klasės mokiniai, kartu su mokytojomis dalyvavo ugdomoje programoje „Paauglystės kryžkelės“, kurios metu buvo sodinamos Lietuvoje užaugintos rožės.

„Labai smagu, kad kartu su mokiniais galime prisidėti puoselėjant Pelėdnagių apylinkes. Tačiau toks užsiėmimas – didžiausia nauda vaikams, kurie privalo ne tik gerai mokytis, bet jau dabar žvelgti į ateitį, kai privalės būti pilietiškais ir už savo aplinką atsakingais žmonėmis“, – teigė Juozo Paukštelio progimnazijos 5B kalsės auklėtoja Daiva Ribikauskienė. Pasak jos, ši „Paauglystės kryžkelės“ programa skirta 5-8 klasių mokiniams, vienijanti mokyklos personalą, šeimą, bendruomenę ir jaunus žmones, padeda ugdyti mokinių charakterį, leidžia jiems išmokti taip reikalingų įvairių įgūdžių.

Paklausta, kodėl buvo pasirinkta būtent Pelėdnagių seniūnija, D. Ribikauskienė pabrėžė, kad sodinti rožes būtent Pelėdnagiuose pasirinkta dėl čia gyvenančių gausaus būrio vaikų, kurie mokosi J. Paukštelio progimnazijoje.

Prie šios rožių sodinimo akcijos prisijungė ir Pelėdnagių namų bendrijos pirmininkė Skaistė Vekrikienė bei seniūno Edvino Pagirsko pavaduotoja Laimutė Lukoševičienė.
„Nuotaikos visų vaikų tikrai puikios, tuoj pat kibsime į darbą“, – prieš pradedant sodinti rožes teigė Viltė Cibulskytė.

Prieš prasidedant darbams, kiekvienas mokinys turėjo savo rožę, kurią pasodinę prie jos dar pririšo kortelę su savo vardu.

„Vienas geras darbas yra padarytas – rožės pasodintos. Tačiau dabar kiekvienas vaikas turės savo gėlę prižiūrėti“, – šypsojosi mokytoja D. Ribikauskienė ir tikėjosi, kad ši akcija nebus vienkartinė, o kitais metais bus galimybė puošti ir kitas Kėdainių rajono seniūnijas.

Rimos Dzindzalietaitės nuotr.

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.