Šią savaitę Kėdainių ligoninė vėl sulaukė dosnių dovanų. Mūsų miestą pasiekė krovinys iš Italijos – šešios elektrinės ir 8 rankomis valdomos lovos, 5 apžiūros kėdės, 6 čiužiniai, 4 vežimėliai, du dviračiai treniruokliai, 20 dėžių sauskelnių, 86 dėžės vaistų. 

Kėdainių ligoninės labdara besirūpinanti V. Urbanavičienė padėkojo D. Petrauskui už tarpininkavimą sulaukus reikalingos dovanos.

Kėdainių ligoninės labdara besirūpinanti V. Urbanavičienė padėkojo D. Petrauskui už tarpininkavimą sulaukus reikalingos dovanos.

Tai jau antroji labdara iš tolimojo krašto, ją į Kėdainių ligoninę atsiuntė italas Sergio Paterlini, kuris vadovauja nevyriausybinei organizacijai „Sogno di Arunas“.
S. Paterlini labdaros projektus Lietuvoje vykdo jau dvidešimt metų. Italai iki šių metų daugiausia padėjo Kauno miesto našlaičiams, senjorams, ligoninėms, taip pat remia vaikus iš socialiai remtinų šeimų. Sužinojęs, kad ir Kėdainių kraštui praverstų pagalba, italas pirmiausia nutarė paremti ligoninę. Patikėjęs bičiuliui Kėdainių rajono tarybos nariui Dariui Petrauskui pasiteirauti, ko pagrindinei Kėdainių krašto gydymo įstaigai reikėtų, jis pradėjo rūpintis dovanų rinkimu. Jas sukaupęs vasarą pirmuosius vilkikus išleido į Lietuvą.

Šią savaitę pasiekė labdaros siunta iš Italijos, joje gausu baldų, sauskelnių, vaistų.

Šią savaitę pasiekė labdaros siunta iš Italijos, joje gausu baldų, sauskelnių, vaistų.

Tada parama pasiekė Kėdainius ir Kauną. Sulaukęs gražių padėkos žodžių S. Partelini pažadėjo metams baigiantis parūpinti dar vieną siuntą. Ir šią savaitę pažadas buvo ištesėtas – dovanos vėl pasiekė Vidurio Lietuvą. „Ta parama mūsų ligoninei labai naudinga. Iš praėjusio karto mes atnaujinome akušerijos-ginekologijos skyriaus palatas. Ten pastatėme ir dovanotas lovas, ir spinteles. Dabar lovomis ir baldais greičiausiai atnaujinsime neurologijos skyrių. Italai atsiuntė labai geros kokybės baldus ir daiktus, tad jie papuošia mūsų ligoninę. Be to, lovos yra daugiafunkcės ir puikiai tarnauja slaugant sunkius ligonius. Ligoninė labai džiaugiasi visomis dovanomis. Tad labai smagu, kad mus remiančių bičiulių ratas plečiasi“, – sakė farmakotechnikė Vitalija Urbanavičienė, besirūpinanti labdara Kėdainių ligoninėje.
Be paramos ligoninei, italai įdėjo dovanų ir globojamiems vaikams, tad naujų gražių drabužių siuntiniai pasiekė ir vaikų globos namus „Saulutė“.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. tarptautines siuntos

    Labai dziugu, kad tokios tarptautines siuntos aplanko ir musu sali. Be paramos tikrai butu sunku, nes gauname ir lovu, ir medicinines irangos. Gerai, kad yra saliu, kurios dalinasi.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.