Beliko vos mėnuo iki mokyklos. Daugelis moksleivių ir tėvų jau ima galvoti apie pirkinius naujam mokslo sezonui. Ir išties – dabar pats metas apsilankyti prekybos vietose ir ramiai apsipirkti mokslo metams, nes paskutinėmis rugpjūčio dienomis laukia grūstys ir beprotiškas lėkimas.

Išvengsite spūsčių ir skubėjimo

Ypač daug įvairiausių drabužių galima rasti prekybos miestelio „Urmas“ Vakarinėje galerijoje.

Prieš keletą metų atlikta mokinių tėvų apklausa parodė, kad dauguma jų – daugiau nei 70 proc. – mokyklines prekes perka paskutinėmis rugpjūčio dienomis. Deja, pasak prekybininkų, situacija iki dabar mažai pasikeitė – didžiausias pirkėjų antplūdis jaučiamas būtent tomis dienomis.

„Pačiomis paskutinėmis rugpjūčio ir pirmomis rugsėjo dienomis sulaukiame itin daug pirkėjų. Todėl kviečiame, jei tik turite galimybę, atvykti ir apsipirkti mokslo metams jau dabar. Prekybininkai jau pasiruošę visas reikalingas prekes, tad rasite visko, ko reikės. Nereikės skubėti, galėsite atidžiai pasirinkti, išklausyti pardavėjų patarimų, išsirinkti prekių iš gausaus asortimento“, – sako Kaune įsikūrusio prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovas Jonas Plenta.

Kainos nesikeitė

Daugeliui tėvų aktualu kokios šiemet mokyklinių prekių kainos ir kiek reikės išleisti norint suruošti į mokyklą savo vaikus. Nors, anot rinkos analitikų, laukiama mokyklinių prekių krepšelio pabrangimo, „Urmo“ prekybininkai sako, kad nuo pernai kainos beveik nesikeitė ir išlaidos mokyklai turėtų būti panašios. Įvairių tyrimų ir apklausų duomenimis, priešmokykliniam apsipirkimui (su drabužiais) tėvai dažniausiai išleidžia iki 150 eurų.

Kaune įsikūręs prekybos miestelis „Urmas“ atliko čia veikiančių parduotuvių kainų tyrimą. Parinkus geriausiai kainos ir kokybės santykį atitinkančias prekes, pirmoko kanceliarinių prekių rinkinys su kuprine kainuoja apie 25 Eur, o penktoko – apie 30 Eur. Be jokios abejonės, kaina gali būti ir didesnė, jei vertinate išskirtinę kokybę ir žinomus prekinius ženklus.

Kuprinė – bene svarbiausias naujųjų mokslo metų akcentas. Ją ir visą kanceliarinių prekių rinkinį galima įsigyti vos už 30 eurų.

Kita vertus, jei pagrindinis rodiklis, į kurį kreipiate dėmesį pirkdami – kaina, tuomet šie mokykliniai reikmenys gali kainuoti ir ženkliai pigiau.

Nuo pieštuko iki kuprinės

Viena iš geriausių vietų „Urme“ įsigyti kuprinę bei kanceliarinių prekių (sąsiuvinių, popieriaus, rašiklių, pieštukų ir kitų mokyklai reikalingų dalykų) – mokyklinių prekių mugė, veikianti Vakarinės galerijos pradžioje, greta prekybinių traukinių pastatytose palapinėse.

Jei nenorite viso prekių krepšelio rankioti patys, čia galite įsigyti paruoštus pirmoko rinkinius, kuriuose yra beveik viskas, ko reikia pirmokui mokykloje. Daugelis ten esančių priemonių tiks ir aukštesnių klasių pradinukams.
Jei visus reikalingus dalykus norite pasirinkti patys, čia jūsų laukia tikrai didelis asortimentas, kuriame rasite ir kokybiškų ispaniškų „Alpino“ bei vokiškų „Schneider“ produktų.

Neatidėliodami apsipirkimo paskutinėms rugpjūčio dienoms turėsite daugiau laiko pasidairyti ir kitose prekybos miestelio parduotuvėse, palyginti ir įvertinti pasiūlą bei pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka.

Drabužių moksleiviams gausa

Moksleiviai ir jų tėveliai mokslo metams raginami pasiruošti kuo anksčiau, nelaukiant paskutinių dienų.

Žinoma, mokiniui reikalingos ne tik kanceliarinės prekės, bet ir drabužiai, avalynė, kuprinė, sportinė apranga. Prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusios daugiau kaip 2500 parduotuvių, iš kurių daugiau kaip pusė prekiauja drabužiais. Daugelyje jų rasite ir dydžių, tinkamų įvairaus amžiaus moksleiviams, ir iš tokios gausos tikrai išsirinksite.

Ypač daug drabužių parduotuvių – Vakarinėje galerijoje. Čia iš tolo akį traukia mokykliniai švarkai, žavios palaidinės, bliuzonai, megztinukai, kelnės, sarafanai ir sijonukai. Čia pat galima išsirinkti ir batus bei sportinę aprangą.

Prekybininkai sako, kad žmonės po truputį jau pradeda rūpintis pasirengimu mokyklai ir dairosi mokyklinių švarkų, šiltesnių rudeninių drabužių.

„Ypač populiarios palaidinės ilgomis rankovėmis su besikeičiančia paveikslėlių spalva – tereikia perbraukti per juos ranka. Mokyklinį švarką rekomenduojame pirkti šiek tiek didesnį, kad žiemą būtų galima pasirengti šilčiau po juo. Turime skirtingų spalvų, tad žmonės gali pasirinkti pagal mokyklos reikalavimus“, – pastebėjimais pasidalijo jie.

Kaune įsikūrusio prekybos miestelio „Urmas“ prekybos vietose galima rasti gausų pačios įvairiausios aprangos bei avalynės asortimentą.

Drabužių dydžiai – patys įvairiausi. Tiks ir pradinukams, ir vyresniems moksleiviams. Kokybiškų sportinių drabužių vyresniems moksleiviams aptiksite Žaliojoje galerijoje įsikūrusiose sporto prekių parduotuvėse.

Keliaudami aplankyti atsinaujinusio Kauno, užsukite į prekybos miestelį „Urmas“, įsikūrusį Pramonės prospekte 16. Miestelio darbo laikas darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos, šeštadieniais nuo 9 iki 17 valandos, o sekmadieniais – nuo 9 iki 15 val. Beje, rugpjūčio 15 dieną prekybos miestelis „Urmas“ dirbs nuo 9 iki 15 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.