Už mėnesio, rugsėjo 29 d., antradienį, 12 val., Kėdainių rajono savivaldybės bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine ir pasitikrinti žinias. Egzaminas vyks Kėdainių rajono savivaldybės tarybos salėje (II a., J. Basanavičiaus g. 36). 

konstitucijos-egzaminasEgzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.

I etapas – rugsėjo 29 d., skirtas visiems piliečiams. Numatoma egzamino pradžia – 12 val. I etapo metu dalyviai atsakinės į 30 uždarų klausimų.

II etapas – spalio 13 d., skirtas geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams. Į antrą etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai.

Konstitucijos egzamino 2015 laimėtojai bus pasveikinti 2015 m. spalio 26 d. iškilmingos ceremonijos Prezidentūroje metu.

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija tradicine tapusią visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą 2015 organizuoja jau devintą kartą.
Ministerija kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir partneriais – DELFI ir LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Konstitucijos entuziastai egzaminą laikyti galės Lietuvos savivaldybėse, ugdymo įstaigose, Seime ir įkalinimo vietose.

Moksleiviai egzaminą laikys mokyklose.

Kėdainių rajono savivaldybės inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.