Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistai – Žydrė Krivičienė ir Ričardas Boreiša – tikrino, kaip yra laikomasi saugos eismo taisyklių prie Lietuvos sporto universiteto (LSU) Kėdainių „Aušros“ progimnazijos esančių pėsčiųjų perėjų.

Patikrinimo metu nustatytas grubaus kelių eismo taisyklių pažeidimo atvejis. Nusižengimą įrodanti medžiaga perduota policijos pareigūnams. Pažeidėjui gresia bauda nuo 170 iki 230 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo 3 iki 6 mėnesių.

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistai vairuotojams primena, kad draudžiama lenkti pėsčiųjų perėjose kitas transporto priemones, taip pat sustoti (stovėti) pėsčiųjų perėjose ir arčiau kaip penkių metrų atstumu prieš jas, o keliuose, kuriuose yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą, ir arčiau kaip penkių metrų atstumu už pėsčiųjų perėjų.

„Saugos eismo reikalavimų privaloma laikytis ne tik rugsėjo mėnesį organizuojamų saugaus eismo akcijų metu, bet ir kiekvieną dieną visiems eismo dalyviams – tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Panašaus pobūdžio patikrinimai bus organizuojami ateityje ne tik prie švietimo įstaigų“, – sakė R. Boreiša.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.