Jau aštuntąjį kartą Kėdainių rajone vyksta prasmingas, moteriškas ir pavasariškai šiltas renginys – Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimai, kurie sulaukia didžiulio susidomėjimo. Kovo 12- osios vakarą tradiciškai Kėdainių miesto Rotušėje buvo pasveikintos bei penkiose nominacijose sulaukusios didžiausio dėmesio apdovanotos Kėdainių krašto moterys. Pagerbtos tos moterys, kurios per metus pasižymėjo mokslo, kultūros, sporto, švietimo, socialinio vystymosi bei kitose srityse, aktyvia visuomenine veikla, ugdė pilietiškumą, gerumą, filantropiją. Kiekvienos nominacijos nugalėtoją galėjo rinkti rajono gyventojai, tačiau lemiamą žodį tarė vertinimo komisija.

Į penkias Metų Moterų nominacijas pasiūlytos net 34 nominantės, kurioms atiteko daugiau kaip 7 tūkst. Kėdainių krašto žmonių palaikymo balsų. Visos nominantės apdvanotos Kėdainių rajono savivaldybės dovanomis – kvietimu 2 asmenims į rašytojo Juozo Erlicko kūrybos vakarą. Visos nugalėtojos, sulaukusios daugiausiai visuomenės ir komisijos balsų, apdovanotos autoriniais  juvelyriniais dirbiniais – sagėmis, kurių autorius Simas Gedvila.

Į šventinį vakarą atvykęs pasveikinti Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius  pasidžiaugė, kiek daug nuostabių moterų Kėdainių kraštas turi, kuriomis galime didžiuotis.

,,Ant jūsų pečių gula kasdieniai šeimos rūpesčiai. Jūs savo meile ir šiluma užauginat vaikus, jūs rūpinatės ir mumis, vyrais. Tai jūs padarote mūsų gyvenimą prasmingą ir reikalingą. Džiaugiuosi, kad šis konkursas vyksta jau aštuntąjį kartą, o moterų nominančių nemažėja, bet netgi daugėja. Tai rodo, kad mūsų kraštas turtingas protingom, gražiom, jaunom, mylinčiom ir mylimom moterim. Ačiū jums už tai“, – rajono vadovas dėkojo miesto rotušėje susirinkusioms kraštietėms.

Šventės ,,Ačiū, kad šalia esi“ metu paskelbtos ir apdovanotos šias nominacijas pelniusios Kėdainių krašto Metų Moterys: ,,Metų altruistė“ – Indrė Saldytė, ,,Metų mama“ – Violeta Šaltienė,  ,,Metų kūrėja“ – Leokadija Mockienė,  ,,Metų ambasadorė“ – Justina Gikniūtė-Kočetova. Apdovanojimą ,,Metų specialistė“ pelnė dvi nugalėtojos – VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja Gintarė Paškevičienė ir Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros“ progimnazijos mokytoja metodininkė Danguolė Tumėnienė.

Šventinį vakarą vedė aktorius Gintaras Mikalauskas, savo dainas skyrė daininkas Paulius Bagdonavičius ir operos solistė Dovilė Kazonaitė.

Previous Image
Next Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.